• تاریخ: 2016-07-27
  • شناسه خبر: 19620
  • 938 بازدید

بانوان بندرترکمن مدال طلا و نقره دو ومیدانی کشور را به خانه آوردند

ارکین نیوز- مسوول روابط عمومی ورزش وجوانان بندرترکمن گفت: دوتن از بانوان ورزشکار این شهرستان در مسابقات دو ومیدانی زنان قهرمانی باشگاه های کشور مدال طلا و نقره رشته های پرتاب نیزه و پرش ارتفاع را کسب کردند. علی روشن شمال ...

ارکین نیوز- مسوول روابط عمومی ورزش وجوانان بندرترکمن گفت: دوتن از بانوان ورزشکار این شهرستان در مسابقات دو ومیدانی زنان قهرمانی باشگاه های کشور مدال طلا و نقره رشته های پرتاب نیزه و پرش ارتفاع را کسب کردند.

علی روشن شمال روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: مرحله اول رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش بانوان از روز ۴ مرداد در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز و با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد ونایب قهرمانی تیم مقاومت به پایان رسید.
به گفته وی؛ در این رقابت ها ،دوندگان بندرترکمنی در قالب ورزشکاران دانشگاه آزاد و تیم مقاومت شرکت کرده بودند که ثریا قلیچ نیازی در پرتاب نیزه قهرمان شد و آیلین بابکی نیز در پرش ارتفاع سوم شد.
رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش بانوان با قهرمانی تیم دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید.
در این دوره از رقابت ها ۱۵۰ ورزشکار از تیم های باشگاهی دانشگاه آزاد، پارس مهر فارس، مقاومت، صنایع سنگ نجف آباد، هتل هاترا و استان های مازندران، آذربایجان غربی، بوشهر، مرکزی، خراسان رضوی، کردستان، کرمانشاه، کرمان و هرمزگان به مصاف یکدیگر رفتند.
نتایج مسابقات به شرح زیر است:
زهرا مرادی در ۴۰۰متر بامانع، الهام کاکلی در ۴۰۰ متر، مهسا میرزاطیبی درپرش بانیزه، ریحانه مبینی در پرش طول، ژاله کاردان در پرتاب دیسک، فرزانه فصیحی در ۱۰۰ متر، سهیلا نادری در ۱۵۰۰ متر، ثریا قلیچ نیازی در پرتاب نیزه، مهسا کارگر در پرش ارتفاع و سپیده توکلی نیک در پنجگانه به مقام نخست دست یافتند.
همچنین تیم های هتل هاترا، سلامتی ویوا، هرمزگان، هیات دو و میدانی مشهد و صنایع سنگ نجف آباد به ترتیب در جایگاه های چهارم تا هشتم قرار گرفتند.
شهرستان بندر ترکمن با ۶۱ هزار نفر جمعیت درغرب استان گلستان واقع است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست