• تاریخ: 2016-02-01
  • شناسه خبر: 14076
  • 705 بازدید

بازی تیم‌های بازرگانان فریدونکنار و میدان آق‌قلا گنبد نیمه‌تمام ماند

ارکین نیوز – رقابت‌های والیبال زیرگروه کشور در فریدونکنار در حالی به پایان رسید که بازی تیم‌های بازرگانان فریدونکنار و میدان آق‌قلا نیمه تمام ماند. آخرین دیدار رقابت‌های والیبال زیرگروه کشور در فریدونکنار با دیدار ...

ارکین نیوز – رقابت‌های والیبال زیرگروه کشور در فریدونکنار در حالی به پایان رسید که بازی تیم‌های بازرگانان فریدونکنار و میدان آق‌قلا نیمه تمام ماند.
آخرین دیدار رقابت‌های والیبال زیرگروه کشور در فریدونکنار با دیدار دو تیم بازرگانان فریدونکنار و میدان آق‌قلا با جنجال تیم داوری و تماشاگران تیم میزبان به پایان رسید.

در این دیدار مهیج و دیدنی که در ست پنجم با نتیجه ۲۱ بر ۲۰ به سود میزبان در جریان بود تیم میدان آق قلا در اعتراض به داوری زمین بازی را ترک کرد و داور نیز پس از چند لحظه بر سوت پایان دیدار دمید.

در این دیدار تیم میزبان در دو ست اول بازی را واگذار کرد اما به یکباره در دو ست پیاپی در مقابل این تیم جوان گنبدی به برتری دست یافت.

در حالیکه تیم فریدونکناری ۴ امتیاز در ست پنجم از حریف گنبدی خود عقب بود توانست بازی را به تساوی بکشاند و در یک ماراتن زیبا در حالیکه نتیجه دیدار ۲۱ بر ۲۰ بود تیم والیبال میدان آق قلا در اعتراض به داوری زمین بازی را ترک کرد.

در نهایت کمیته فنی این رقابت‌ها پس از تشکیل جلسه نتیجه بازی را ۳ بر صفر به سود فریدونکناری‌ها اعلام کرد.
احمد ایری سرپرست و مربی تیم میدان آق قلا طی مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ارکین نیوز علت ترک بازی از طرف تیم میدان آق قلا را جنجال تماشاگران و ضعف داوران عنوان کرد.
IMG_0114-300x200

  • خداوردی طعنه - 2016-02-01 در 11:05 ب.ظ

    امیدواریم که این تیم با زحماتی که برایش کشیده شده به نتیجه برسد.فدراسیون والیبال باید دقت بیشتری در چیدمان داوری در این گونه از مسابقات داشته باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست