• تاریخ: 2015-09-03
  • شناسه خبر: 7745
  • 1,522 بازدید

بازدید فرماندار آق قلا از عملکرد بازسازی یک میدان ورزشی برای یک رویداد ورزشی

ارکین نیوز-خداوردی طعنه: چند روز گذشته الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا به اتفاق فریدون یلقی رئیس اداره ورزش وجوانان این شهرستان بازدیدی میدانی از بازسازی پیست مجموعه سوارکاری شهرستان آق قلا داشتند. این مجموعه ورزشی ...

ارکین نیوز-خداوردی طعنه: چند روز گذشته الیاس هیوه چی فرماندار شهرستان آق قلا به اتفاق فریدون یلقی رئیس اداره ورزش وجوانان این شهرستان بازدیدی میدانی از بازسازی پیست مجموعه سوارکاری شهرستان آق قلا داشتند.

این مجموعه ورزشی قصد دارد میزبان خوبی را در کورس پائیزه قهرمانی کشور که یکی از رویدادهای مهم اسبدوانی ایران می باشد را برای تماشگران مشتاق وعلاقمند به این رشته مفرح که از جای جای کشور به محل مسابقه میایند باشد.

در این راستا فرماندار شهرستان آق قلا در سرکشی وبازدیدی که از روند آماده سازی پیست مجموعه سوارکاری و روند نگهداری نهالهای کاشته شده داشتند،ابراز رضایتمندی خود را از پیشرفت بهسازی و نگداری نهالهاهای این مجموعه ابراز نمودند.

البته مسئولین و متولیان امر براین واقفند که اجرایی شدن وبه مرحله بهره برداری رسیدن یک مجموعه نیازمند حمایت همه جانبه می باشد که این امر توسط این دو مقام دولتی و شهرداری در شهرستان صورت گرفته است .

در ضمن نباید از زحمات شبانه روزی کعبه شیرمحمدلی و پسران به سادگی گذشت.آنها هر روز بعد از اذان صبح یک روز پدر ویک روز پسر به نهااهایی که در روز درختکاری توسط استاندار کاشته شده آبرسانی نموده تا این نوشکوفه ها سر در آورده و فضای با نشاطی را در میدان سوارکاری آق قلاجلوه نمایند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست