• تاریخ: 2016-03-16
  • شناسه خبر: 15947
  • 337 بازدید

اولین المپیاد ورزش گلستان اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود

ارکین نیوز- مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت : اولین المپیاد ورزش استان با هدف کشف استعدادهای جدید و زمینه سازی برای پرورش و معرفی آن ها به تیم ها و مربیان حرفه ای، اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود. بهمن طیبی روز چهار ...

ارکین نیوز- مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت : اولین المپیاد ورزش استان با هدف کشف استعدادهای جدید و زمینه سازی برای پرورش و معرفی آن ها به تیم ها و مربیان حرفه ای، اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود.

بهمن طیبی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در این المپیاد بزرگ، ورزشکاران رده سنی نوجوانان در رشته های گوناگون با یکدیگر مسابقه می دهند و همه رقابت های برگزار شده به طور کامل توسط مربیان استعدادیاب رصد خواهد شد.

وی بیان کرد: یکی از اقدامات و برنامه های بلندمدت ورزش گلستان، اجرای طرح بزرگ استعدادیابی با هدف شناسایی چهره های جدید دارای قابلیت ورود به ورزش حرفه ای است.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان افزود: در این طرح، مربیان استعدادیاب با حضور در مدارس، ورزشکاران نخبه را شناسایی و آن ها را برای ادامه حضور در ورزش حرفه ای به مربیان کاربلد و متخصص معرفی می کنند.

طیبی ادامه داد: برگزاری المیپاد ورزش استان، یکی از مراحل اجرای طرح استعدادیابی است که در آن ورزشکاران شناسایی شده توان فنی و قابلیت های خود را به معرض نمایش می گذارند.

وی گفت: تداوم در برگزاری طرح های استعدادیابی ، کلید موفقیت ورزش استان دربلند مدت است و می تواند در سال های آینده ورزش گلستان را به یکی از استان های سرآمد در معرفی ورزشکار به تیم های ملی تبدیل کند.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان بیان کرد: المپیاد ورزش استان به مدت یک هفته برگزار می شود و هر کدام از شهرهای استان میزبان یکی از رشته های ورزشی خواهد بود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست