• تاریخ: 2015-08-26
  • شناسه خبر: 7476
  • 941 بازدید

استقبال گلستانی ها از والیبالیست های تیم ملی نوجوانان آقچلی و مسافر

ارکین نیوز- گلستانی ها روز چهارشنبه از والیبالیست های گنبدی عضو تیم ملی نوجوانان ایران که در رقابت های قهرمانی جهان موفق به کسب مدال برنز شده بودند، به گرمی استقبال کردند. این مراسم در فرودگاه بین المللی گرگان برگزار شد ...

ارکین نیوز- گلستانی ها روز چهارشنبه از والیبالیست های گنبدی عضو تیم ملی نوجوانان ایران که در رقابت های قهرمانی جهان موفق به کسب مدال برنز شده بودند، به گرمی استقبال کردند.

این مراسم در فرودگاه بین المللی گرگان برگزار شد و رسول آقچه لی و اسماعیل مسافر دو تن از والیبالیست های گنبدی با حلقه های گل مورد استقبال دوستداران والیبال استان قرار گرفتند.

آقچه لی کاپیتان تیم ملی نوجوانان ایران، از اعضای موثر در این مسابقات بود و با کسب امتیازات فراوان، نقش موثری در رساندن ایران به رده سوم این بازی ها بر عهده داشت.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران که به عنوان قهرمان قاره کهن آسیا در رقابت های جهانی شرکت کرده بود موفق به کسب مدال برنز شد تا تعداد مدال های خود در این رقابت ها را به عدد پنج شامل یک طلا، دو نقره و دو برنز برساند.

والیبال نوجوانان ایران تاکنون در ۱۰ دوره مسابقات قهرمانی جهان شرکت کرده که پنج بار بر روی سکو رفته و قهرمانی سال ۲۰۰۷ از جمله آنها است.

دو نایب قهرمانی درسال های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۹ و کسب دو مدال برنز این رقابت ها درسال های ۲۰۰۳ و ۲۰۱۵ از دیگر افتخارات نوجوانان والیبالیست ایران در این رقابت ها است.

عنوان چهارمی درسال های ۱۹۸۹ و ۲۰۱۳، رتبه پنجمی در سال ۲۰۰۵، جایگاه نهم و دهم در سال های ۱۹۹۷ و ۲۰۱۱ از دیگر نتایج کسب شده از سوی تیم ملی والیبال نوجوانان در رقابت های جهانی است/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست