• تاریخ: 2015-03-24
 • شناسه خبر: 2698
 • 2,607 بازدید

اسامی برندگان جایزه بزرگ تیراندازی آق قلا /احساس نیاز باشگاه در این شهر

ارکین نیوز- یکدوره مسابقه تیراندازی اهداف پروازی (تراپ ) به مناسبت جشن عروسی کاکاجان موحد در جنب میدان سوارکاری شهرستان آق قلا برگزار گردید. در این دوره از مسابقات بیش از ۳۸۰ تیرانداز از نقاط مختلف گلستان شرکت نمودند که ...

001_10news-2-638x227ارکین نیوز- یکدوره مسابقه تیراندازی اهداف پروازی (تراپ ) به مناسبت جشن عروسی کاکاجان موحد در جنب میدان سوارکاری شهرستان آق قلا برگزار گردید.
در این دوره از مسابقات بیش از ۳۸۰ تیرانداز از نقاط مختلف گلستان شرکت نمودند که در پایان به ده نفر تیرانداز برتر جوایزی بالغ ۴۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال پرداخت گردید.
حاج محمد فرهتگ رییس هیات تیر اندازی شهرستان اق قلا از بانیان این مسابقه تقدیر نموده و گفت: انصافا آقایان موحد در برگزاری این مسابقات از هیچ نوع خدمت دریغ نکرده اند که جا دارد از زحمات این عزیزان که مشوق رشته تیراندازی که از سنتهای مورد تاکید رسول اکرم (ص)میباشد تشکر داشته باشم .
وی افزود: نکته قابل ذکر در این روز می توان به تیراندازان و علاقمندان این رشته اشاره کرد که با توجه به پتانسیل بالای این رشته در شهرستان آق قلا و علاقه مندان بی شمار آن در منطقه،نیاز یک باشگاه اهداف پروازی در این شهرستان احساس می شود.
فرهنگ از مسئولین بخصوص اداره ورزش و جوانان شهرستان آق قلادر خواست نمود که جهت هدایت علاقه مندان به رشته تیراندازی وجلوگیری از شکار بی رویه پرندگان و برقراری نظم و امنیت در این مورد مساعدت لازم را داشته باشند.
انشا ا.. با مساعدت و همکاری اداره ورزش و جوانان این شهرستان شاهد رشد وشکوفایی این رشته جذاب در شهرستان آق قلا باشیم .
اسامی برندگان مسابقه تیراندازی
۱-بهنام ناظری قوجق
۲-مجیدجرجانی
۳-عبدالرحیم میزاعلی
۴-عیسی پربین
۵-آنه قربان قرنجیک
۶-آی محمد جونگ
۷-نوری صحنه
۸-عظیم قناعتی
۹-عبدالرحیم قابل
۱۰-مجیدباقری

هیات تحریریه ارکین نیوز

 • فرهنگ - 2015-03-26 در 10:06 ق.ظ

  ضمن تشکر از دست اندر کاران سایت ارکین نیوز که واقعا اخبار منطقه علی الخصوص شهرستان آق قلا را بنحو احسن اطلاع رسانی مینمایند . جا دارد از آقای یلقی ریاست محترم اداره ورزش وجوانان شهرستان آق قلا نیز تشکر داشته باشم که همواره در خصوص پیگیری موضوع باشگاه تیراندازی و اجرای دقیق قوانین و مقررات این رشته تاکید داشته اند و از حامیان این رشته ورزشی میباشند

 • محمد - 2015-03-26 در 12:20 ب.ظ

  باسلام و خسته نباشید به دوستان عزیز در سایت خبری ارکین نیوز
  درمورد مسابقه تیراندازی که در جشن عروسی اقای موحد برگزار شد کامل تشکر و قدردانی را از برادارن موحد دارم ،با آن جمعیت کثیری که تشریف فرما شدن به نحوی احسن برگزار و پذیرایی نمودند و همچنین از فرماندار محترم اقای هیوه چی و رئیس تربیت بدنی شهرستان اق قلا کامل تشکر دارم که دراین مسابقه همکاری های لازم را انجام دادند و نیز از ایشان تقاضای پیگیری باشگاه تیراندازی را دارم .

 • اتلان - 2015-03-26 در 7:45 ب.ظ

  ﺑﺎ ﺳﻠﺎﻡ ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻋﺎﻟﻲ و ﺧﻮﺑﻲ ﺑﻮﺩ ﺑﺎ ﺣﺪﻭﺩ ۴۰۰ﻧﻔﺮ ﺷﺮﻛﺖ ﻛﻨﻨﺪﻩ با ﻫﻴﺎﺕ ﺍﺟﺮﺍﻱ ﻗﻮﻱ ﺑﻪ ﺧﻮﺑﻲ و ﺧﻮﺷﻰ ﺑﺮﻛﺰﺍﺭ ﺷﺪ و ﺗﻠﻨﻜﺮ ﺟﺪى ﺑﻪ ﺭﻳس ﻫﻴﺎﺕ ﺗﻳﺮ ﺍﻧﺪﺍﺯﻱ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺍﻳﻦ ﺑﺘﺎﻧﺴﻴﻞ ﺑﺎﻟﺎ ﺩﺭ ﺍﺳﺘﺎﻥ ﻓﺎﻗﺪ ﻟﻴﻚ و ﻣﺴﺎﺑﻘﺎﺕ ﻣﻨﻆﻢ هستیم

 • حمید - 2015-03-27 در 11:32 ب.ظ

  امیدوارم مسولین به این نوع مسابقات با دید امنیتی نگاه نکنند و جنبه ورزشی و سنتی ان را مد نظر داشته باشند

 • سلاق - 2015-03-29 در 12:43 ق.ظ

  تشکر ویژه ازریاست تیراندازی آق قلا : آقای حاج محمد فرهنگ » که بافعالیت و تلاش روزافزون خود حمایتهای زیادی به این رشته ی سالم و مردمی میکنند .

 • شهروند - 2015-03-29 در 8:12 ق.ظ

  انشاا.. با حمایت اداره ورزش و دیگر نهادها همیشه این مسابقه سنتی در آق قلا برگزار شود..

 • سقر - 2015-03-29 در 8:15 ق.ظ

  این ورزش سنتی داره از بین میره .مسئولین حمایت کنند و در برگزاری مسابقه آن را در مناسبتهای مختلف همکاری نمایند..

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست