• تاریخ: 2016-01-23
  • شناسه خبر: 13709
  • 478 بازدید

اردوی روستوف در دبی؛ به سردار آزمون ویزای امارات ندادند!

ارکین نیوز-سایت باشگاه روستوف روسیه اعلام کرد؛ در شرایطی که اردوی آماده سازی این تیم چند روزی هست در دبی برپا شده، اما به «سردار آزمون» مهاجم گنبدی این تیم برای اضافه شدن به تمرینات ویزای امارات ندادند. بعد از مشکلات سیا ...

ارکین نیوز-سایت باشگاه روستوف روسیه اعلام کرد؛ در شرایطی که اردوی آماده سازی این تیم چند روزی هست در دبی برپا شده، اما به «سردار آزمون» مهاجم گنبدی این تیم برای اضافه شدن به تمرینات ویزای امارات ندادند.

بعد از مشکلات سیاسی میان روسیه و ترکیه، باشگاه روستوف محل اردوی نیم فصل خود را تغییر داد و به جای سفر به آنتالیا راهی دبی شد تا اولین مرحله از تمرینات خود را در حاشیه خلیج فارس برپا کند.

«سردار آزمون» که به دلیل جراحی بینی در آلمان، باید دیرتر از سایر بازیکنان روستوف تمرینات را آغاز می کرد بعد از هماهنگی با کادر فنی تیم تصمیم داشت اواخر هفته گذشته راهی امارات شود تا به اردوی روستوف بپیوندد اما مسئولان اماراتی از صدور ویزا برای این مهاجم ایرانی خودداری کردند.

سایت باشگاه روستوف در تایید این اتفاق نوشت؛ «مشکلات سیاسی موجود بین ایران و امارات باعث شد تا سردار آزمون به دلیل عدم صدور ویزای سفر به دبی اردوی اول تیم را از دست بدهد و همچنان دور از تیم تمرین کند. باشگاه در تلاش است تا این مشکل را در سریع ترین زمان ممکن حل کند اما تا این لحظه اتفاق مثبتی رخ نداده تا آزمون در مرحله دوم اردوهای آماده سازی به تیم اضافه شود.»

روستوف بعد از اردوی ۱۰ روزه در «دبی» امارات راهی جنوب اسپانیا می شود تا دومین اردوی آماده سازی خود را در این کشور برپا کرده و آماده نیم فصل دوم لیگ برتر روسیه شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست