• تاریخ: 2016-07-15
  • شناسه خبر: 19362
  • 592 بازدید

احمدایری:پارسال هیچ کمکی برای تیم والیبال میدان آق قلا نشد

ازکین نیوز-تیم والیبال میدان با مدیریت خوب احمد ایری ملی پوش والیبال نشسته کشورمان بعنوان نماینده آق قلا در مسابقات لیگ زیرگروه کشور حضور دارد . به گزارش ارکین نیوز،سال قبل جلسه ای جهت کمک و حمایت مالی از این تیم با اتاق ...

ازکین نیوز-تیم والیبال میدان با مدیریت خوب احمد ایری ملی پوش والیبال نشسته کشورمان بعنوان نماینده آق قلا در مسابقات لیگ زیرگروه کشور حضور دارد .

به گزارش ارکین نیوز،سال قبل جلسه ای جهت کمک و حمایت مالی از این تیم با اتاق اصناف آق قلا برگزار شد تا مبلغ ۵۰ میلیون ریال به این تیم کمک شود ولی شنیده ها حاکی از آن است که این مبلغ واگذار نشده است.به سراغ احمد ایری مدیر این تیم رفتیم تا نظر وی را جویا شویم.

این ملی پوش افزود:جلسه ای که با اتاق اصناف اق قلا داشتیم تصویب کردند در حضور رییس صنعت ومعدن مبلغ پنج میلیون تومان بعنوان اسپانسر باشگاه میدان در مسابقات لیگ زیر گروه والیبال به این باشگاه پرداخت کنند اما خبری نشد.

ایری گفت:ماهم اعلام کردیم که در دور برگشت پول دیگر نمیخوایم در حالی که جلو ی پیراهن تو لیگ زیرگروه والیبال مردان ایران نام اتاق اصناف درج نمودیم و به میدان رفتیم .

این بازیکن ملی پوش بااخلاق کشورمان یادآور شد که مردم فکر کردند که ما این پول را دریافت کردیم ولی من از اینجا اعلام میکنم که هیچ مبلغی دریافت نکردیم واعلام کردیم که نیازی دیگر نداریم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست