• تاریخ: 2016-06-01
  • شناسه خبر: 18212
  • 1,509 بازدید

ابراهیم سن سبلی:تماشاگران”این سرمایه های گرانبها را باید قدر نهاد

ارکین نیوز-ابراهیم سن سبلی بازیکن پیشکسوت و نامی والیبال کشور در حاشیه برگزاری مسابقات والیبال ساحلی در آق قلا گفت:تماشاگران یکی از سرمایه های عظیم ورزش هستند که باید آنها را قدرنهاد. وی در گفتگوی اختصاصی با ارکین نیوز ب ...

ارکین نیوز-ابراهیم سن سبلی بازیکن پیشکسوت و نامی والیبال کشور در حاشیه برگزاری مسابقات والیبال ساحلی در آق قلا گفت:تماشاگران یکی از سرمایه های عظیم ورزش هستند که باید آنها را قدرنهاد.

وی در گفتگوی اختصاصی با ارکین نیوز به شرکت ۳۲ تیم در مسابقات ساحلی آق قلا اشاره کرد و این حضور تیمها را در نوع خود بی نظیر خواند.

این والیبالیست با اخلاق آق قلایی برگزاری این مسابقات را محک خوبی برای ملی پوشان قبل از اعزام به مسابقات آسیایی استرالیا دانست.

سن سبلی با تقدیر از زحمات موحد و دیگر اعضای اجرایی مسابقات یاد آور شد:با برطرف کردن مشکلات جزیی این مجموعه ،انشاا.. شاهد برگزاری مسابقات بزرگ و حتی بین المللی خواهیم بود.

بهترین بازیکن والیبال جوانان جهان در قسمتی از سخنان خود به حضور اندک تماشاگران در کیش اشاره و تصریح کرد:در مسابقات والیبال ساحلی آسیایی و جهانی در کیش فقط ۲۰ الی ۳۰ حضور دارند اما در آق قلا که همگان شاهد بودیدنزدیک ۳۰۰۰ تماشاگر حضور داشت که حمایت جدی مسئولین را می طلبد.

  • خداوردی - 2016-06-02 در 8:11 ب.ظ

    واقعا درست وبجا میفرمایند جناب سن سبلی/این تماشاگران بودند که وجه قهرمان بودن به ابراهیم بخشیدند با حمایتهای بی دریغ وبی چون چرای خودشان/پس اداره ورزش وجوانان شهرمان باید برای اعتلای ورزش شهرمان با داشتن این تماشاگران فهیم وعلاقمند دست به کار شود وبرای هرچه بهتر شدن امکانات ورزشی شهر /رئیس اداره ورزش وجوانان تا آنجا که جا دارد رایزنی و تالاش دو چندانی از خود داشته باشد/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست