• تاریخ: 2015-04-20
  • شناسه خبر: 3322
  • 951 بازدید

آق محمدسلاق:بازی با غیر از “فرخی” برایم سخت است

ارکین نیوز-آق محمد سلاق عضو اسبق تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان گفت: رشد سطح کیفی مسابقات لیگ ساحلی در مرحله چهارم بی سابقه بود و بازی‌های سختی را دنبال کردیم. آق محمد سلاق عضو اسبق تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان در گفتگو ...

images (12)
ارکین نیوز-آق محمد سلاق عضو اسبق تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان گفت: رشد سطح کیفی مسابقات لیگ ساحلی در مرحله چهارم بی سابقه بود و بازی‌های سختی را دنبال کردیم.

آق محمد سلاق عضو اسبق تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت:‌در مرحله چهارم لیگ والیبال ساحلی تعداد تیم‌ها کم شده ولی تمام تیم‌ها با بازیکنان اصلی و قدرتمند خود به کیش آمده بودند و این مسئله سطح فنی بازی‌ها را تا حدقابل توجهی ارتقا داده بود.

وی گفت: خوشبختانه مسئولان برگزار کننده پیش از شروع لیگ اقدام به ریختن ماسه‌های قابل قبول و با کیفیت در زمین کرده بودند و مشکلاتی که از نظر سخت افزاری در مرحله اول داشتیم به طور کامل برطرف شد. این موضوع روی سطح کیفی مسابقات تاثیر به سزایی داشت و ما بدون هیچ گونه استرسی کار خود را در طول مسابقات دنبال می‌کردیم.

عضو اسبق تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان در ادامه خاطر نشان کرد: برگزاری مسابقات لیگ در طول شش ماهه دوم سال به طور منظم و حداقل هر دو هفته یک بار برای تیم‌ها و بازیکنان تا حدودی خستگی به همراه داشت ولی ما یک عمر بود که منتظر برگزاری یک چنین رقابت‌هایی بودیم، معتقدم راه اندازی لیگ یکی از بهترین اقدامات سازمان ساحلی در کشور بود که اتفاق افتاد.

سلاق تصریح کرد: امیدوارم این مسابقات والیبال ساحلی فقط مختص به شش ماهه دوم سال نباشد و مسئولان سازمان ساحلی فدراسیون نیمه اول سال را هم برنامه‌ای دقیق و سطح بالا داشته باشند، آن‌ها می‌توانند تقویم را طوری در نظر بگیرند که ما شش ماهه اول سال در قالب تور در جریان مسابقات قرار بگیریم چون اگر بخواهند به خاطر ملی پوشان هیچ گونه مسابقه‌ای برگزار نکنند دیگر ساحلی بازان انگیزه خود را از دست می‌دهند.

وی گفت: ما حدود ۵الی شش والیبالیست ساحلی باز داریم، باید مسئولان سازمان ساحلی فدراسیون به فکر دیگر بازیکنان هم باشند. اگر فدراسیونی‌ها این روال را ادامه بدهند به طور حتم روزهای درخشان و خوبی را در پیش رو خواهیم داشت، چون مسابقه بازیکن ساحلی را پخته تر و با تجربه تر می‌کند.

عضو اسبق تیم ملی والیبال ساحلی کشورمان در ادامه یادآور شد: با توجه به اینکه مسئولان در لیگ امسال جوایز نقدی را افزایش دادند این مسئله انگیزه ساحلی بازان را برای حضوری قدرتمند و همه جانبه افزایش داد. با وجود این که برخی حامیان مالی شرایط خوبی را برای ساحلی بازان بوجود نیاوردند ولی بازیکنان با حداقل دستمزد با اسپانسرها فقط صرف حضور در لیگ به تفاهم رسیدند و در مسابقات شرکت کردند.

وی در خصوص خداحافظی پرویز فرخی یار هم تیمی‌اش اظهار داشت: هنوز مشخص نیست به جای وی با چه کسی مسابقات سال آینده و یا برنامه‌های تیم ملی را در صورت دعوت دنبال کنم. سازمان ساحلی فدراسیون والیبال صابر هوشمند را انتخاب کرده است، اصلا با وی هماهنگ نیستم البته در مرحله دوم لیگ پس از مریضی سختی که داشتم با صابر در مسابقات شرکت کردیم و نتیجه خوبی را هم به دست نیاوردم نمی‌دانم از این پس چه می‌شود این مسئله فکرم را درگیر کرده چون من تمام عمر خود در والیبال ساحلی را با پرویز فرخی بازی کردم حال جایگزینی و رفتن وی برای من کار بسیار سختی است.

  • خداوردی طعنه - 2015-04-21 در 12:06 ب.ظ

    اق محمد سلاق بازیکن خوش اخلاق والیبال ایران است که سالهای متمادیست که والیال را هم درسالن وهم در ساحل بازی کرده که:آرزوی موفقیت برای ایشان داریم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست