• تاریخ: 2016-07-09
  • شناسه خبر: 19225
  • 690 بازدید

آقچه لی: از نظر بدنی هنوز به اوج آمادگی نرسیده ایم

ارکین نیوز-کاپیتان تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: در ست های دوم و سوم بازی مقابل ترکمنستان اشتباهات فردی زیادی داشتیم. رسول آقچه لی درمورد پیروزی ۳ بر صفر برابر ترکمنستان در نخستین بازی تیم ایران در رقابت های قهرمانی ...

ارکین نیوز-کاپیتان تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: در ست های دوم و سوم بازی مقابل ترکمنستان اشتباهات فردی زیادی داشتیم.

رسول آقچه لی درمورد پیروزی ۳ بر صفر برابر ترکمنستان در نخستین بازی تیم ایران در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا اظهار داشت: بازی خوبی بود. ما در ایران در سالن کوچک تمرین می کردیم و این بعد از مدت ها بود که در یک سالن بزرگ مسابقه می دادیم.

وی با بیان اینکه ست اول خوب بودیم خاطرنشان کرد: در ست دوم و سوم خطاهای فردی ما موجب شد تا اختلاف مان با حریف کم شود، اما خوششحالم که بازی اول را با پیروزی پشت سر گذاشتیم.

کاپیتان تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: از نظر بدنی هنوز به اوج آمادگی نرسیده ایم و فکر می کنم حدود ۸۰ درصد آماده هستیم. از بازی دوم به بعد شرایط بدنی ملی پوشان هم بهتر خواهد شد.

آقچه لی درخصوص حریف بعدی ایران عنوان کرد: تیم قطر، حریف دوم ایران هم به دلیل طوفانی که در چین تاپیه شد هنوز به این کشور نرسیده است و باید دید که برنامه آنها چگونه خواهد بود.

  • ورزشکاران - 2016-07-10 در 8:56 ق.ظ

    برای آق چلی وسایر بازیکنان تیم ملی جوانان کشورمان در این تورنومنت بین المللی ارزوی سربلندی وسرافرازی داریم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست