• تاریخ: 2015-04-03
  • شناسه خبر: 2941
  • 772 بازدید

آغاز تمرینات تیم ملی والیبال ساحلی برای تور آسیا و اقیانوسیه

ارکین نیوز-تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران تمرینات آماده سازی خود را برای حضور شایسته در تور آسیا و اقیانوسیه تایلند در جزیره کیش آغاز کردند. تور والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه از ۱۸ فروردین ماه در دو شهر سان خول ...

8olzkxwlhz5lgimp11c6
ارکین نیوز-تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران تمرینات آماده سازی خود را برای حضور شایسته در تور آسیا و اقیانوسیه تایلند در جزیره کیش آغاز کردند.

تور والیبال ساحلی آسیا و اقیانوسیه از ۱۸ فروردین ماه در دو شهر سان خولا و خانوم کشور تایلند پیگیری خواهد شدکه تیم های والیبال ساحلی الف و ب ایران از پنجم فروردین ماه تمرینات آماده سازی خود برای حضور شایسته در این رقابت ها که امتیاز رنکینگ آن برای انتخابی المپیک تاثیر گذار است، آغاز کردند و تا ۱۳ فروردین ماه در جزیره کیش ادامه خواهد داشت.

تیم ملی الف شامل رحمان رئوفی و بهمن سالمی و تیم ملی ب نیز شامل صابر هوشمند و عباس پورعسگری تمرینات خود را زیر نظر حمید موحدی سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی پیگیری می کنند.

تمرینات ملی پوشان ساحلی ایران هر روز در دو نوبت صبح و عصر پیگیری می شودو روز ۱۶ فروردین ماه راهی مسابقات والیبال ساحلی تور آسیا و اقیانوسیه تایلند خواهند شد.

مرحله نخست این رقابت ها از ۱۸ تا ۲۲ فروردین ماه در شهر سان خولا و مرحله دوم از ۲۴ تا ۲۸ فروردین ماه در شهر خانوم برگزار می شود که کسری غفوری به عنوان سرپرست تیم های ملی والیبال ساحلی ایران و حمید موحدی به عنوان سرمربی نمایندگان کشورمان را همراهی خواهند کرد.
فدراسیون والیبال

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست