• تاریخ: 2015-01-28
  • شناسه خبر: 1094
  • 752 بازدید

آزمون: انتخاب اولم لیگ انگلیس است و درحال حاظر پیشنهادهایم را بررسی میکنم

ارکین نیوز-سردار آزمون در فرودگاه بین‎المللی گرگان و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از کارلوس کی‎روش تشکر می‎کنم که به جوانان اعتماد کرد و این تجربه بسیار خوبی بود، اما بدشانسی آوردیم. وی در خصوص رضایت از عملکرد خودش، ادامه ...

2318_thumbs
ارکین نیوز-سردار آزمون در فرودگاه بین‎المللی گرگان و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از کارلوس کی‎روش تشکر می‎کنم که به جوانان اعتماد کرد و این تجربه بسیار خوبی بود، اما بدشانسی آوردیم.
وی در خصوص رضایت از عملکرد خودش، ادامه داد: من نباید در خصوص خودم نظری بدهم، اما می‎دانم که می‎توانم بهتر باشم. بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان در خصوص مباحث مختلف مطرح شده در رسانه‎ها و انتقادهای مختلف، خاطرنشان کرد: به منتقدان احترام می‎گذارم، اما این منصفانه نبود که در روزهای بازی انتقاد کنند و می‎خواستند تمرکز ما را بهم بزنند، اما با این مسائل کاری نداشتیم.
آزمون در خصوص بازی تیم ملی کشورمان در مقابل تیم ملی عراق، عنوان کرد: داور می‎توانست در آن بازی ملاحظه کند، اما بدشانسی خیلی بزرگی آوردیم. وی در خصوص مقایسه‎اش با بازیکنان همانند رود ون نیستلروی و علی دایی، اضافه کرد: من هنوز خیلی با این افراد فاصله دارم و امیدوارم به سطح این بازیکنان برسم.
بازیکن گلستانی تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد: امیدوارم کی‎روش در تیم ملی بماند؛ او حرف‎های زیادی برای گفتن در فوتبال ایران دارد. آزمون در خصوص طرح موضوع دوپینگ علا عبدالزهرا بازیکن تیم ملی فوتبال عراق، بیان کرد: خیلی سخت بود این اعتراض نتیجه بدهد، چراکه بعد از بازی این موضوع مطرح شد و اگر قبل از بازی اعلام می‎شد به طور قطع نتیجه به نفع ما بود، اما متأسفانه AFC در این مورد اقدام نکرد.
وی درباره آینده فوتبالی‎اش، عنوان داشت: انتخابم لیگ انگلستان است و پیشنهادهایی هم دارم و در حال تصمیم‎گیری هستم. بازیکن تیم فوتبال روبین‌کازان روسیه در پاسخ به این سئوال که شنیده شده بود قرار است ۶ ماه به صورت موقت در تیم دیگری بازی کنی، گفت: هنوز با روبین‎کازان قرارداد دارم و موضوع پیوستن موقتم به تیم دیگر هم قطعی نیست و باید ببینم که چه اتفاقی در آینده می‎افتد.
بازیکن گلستانی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره استقبال مردم از تیم ملی فوتبال کشورمان در تهران، بیان داشت: خدا را شکر می‎کنم که استقبال خیلی خوبی در تهران و حتی امروز در گرگان انجام شد و از همین جا از همه مردم ایران تشکر می‎کنم، اما یک عذرخواهی هم بدهکارم که نتوانستیم نتیجه مطلوبی را کسب کنیم.
آزمون درباره نظر کارلوس کی‎روش درباره بازیکنان و حتی خود سردار آزمون، متذکر شد: کی‎روش مربی بزرگی است و یک مربی بزرگ هیچ‌گاه به طور مستقیم از بازیکنی تمجید نمی‎کند، اما رفتارهایی که انجام می‌داد و برخوردهای صمیمی که با بازیکنان داشت نشان از رضایتش بود.
وی در پایان درباره راز مصدومیتش در دو بازی که هر دو در دقیقه ۶۰ اتفاق افتاد، تصریح کرد: من قبل از بازی با قطر مشکل گرفتگی پا داشتم و در بازی با امارات هم این مشکل را داشتم، اما کسی متوجه این موضوع نشد و در هر سه بازی از ناحیه عضله دوقلو مشکل داشتم و این اتفاقات برایم افتاد. فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست