• تاریخ: 2015-01-30
  • شناسه خبر: 1170
  • 874 بازدید

آزمون:اکبرمحمدی من را کشف کرد ولی به قلعه نوعی احترام ویژه ای دارم

ارکین نیوز-سردار آزمون مهاجم سر طلایی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:اکبر محمدی من را کشف کردولی به امیرقلعه نوعی که یکی از بزرگان فوتبال ایران است احترام ویژه ای دارم. بازیکن با اخلاق گنبدی تیم ملی فوتبال کشورمان ۵شنبه شب د ...

01002370
ارکین نیوز-سردار آزمون مهاجم سر طلایی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت:اکبر محمدی من را کشف کردولی به امیرقلعه نوعی که یکی از بزرگان فوتبال ایران است احترام ویژه ای دارم.
بازیکن با اخلاق گنبدی تیم ملی فوتبال کشورمان ۵شنبه شب در برنامه بعضی ها که از شبکه سه سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شد درباره اکبرمحمدی گفت:از آقای محمدی که برای تیم ملی جوانان زحمات زیادی کشیدند تشکر می کنم .وی افزود:نباید این طور با او رفتار میشد،زیرا بازیکنهای مستعدی ازجمله جهان بخش و من را به تیم ملی کشورمان معرفی کردند.
مهاجم جوان و آینده دار تیم ملی فوتبال ایران درباره پیشنهادهای خارجی از جمله بارسلونا گفت:از بارسلونا پیشنهاد نداشتم و نمی‌دانستم این حرف از کجا درآمد ولی قبل از جام‌ جهانی و جام ملت‌ها از آرسنال و تاتنهام پیشنهاد داشتم .
وی اضافه کرد:خیلی‌ها می‌گفتند این مسئله بازار گرمی است در حالی که کسی بازار گرمی می‌کند که تیم ندارد اما من در بهترین تیم روسیه بازی می‌کردم .
سردارگلستانی درباره آینده فوتبال خودگفت:باید جایی باشم که ۹۰ دقیقه بازی کنم تا پیشرفت کنم الان هم به احتمال زیاد در روسیه می‌مانم تا پیشرفت بیشتری داشته باشم.
آزمون در مورد اینکه چطوربا توجه به بازی نکردن در سپاهان به باشگاه روبین کازان پیوستید،، تصریح کرد:‌ تیم‌ ملی جوانان به سن پطرزبورگ روسیه رفت و تورنمنت فیفا در آنجا خیلی خوب برگزار شد که با درخشش در آن بازیها، روبین‌کازان و اینترمیلان من را پسندیدند که قرار شد به روبین کازان بپیوندم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست