• تاریخ: 2018-04-04
  • شناسه خبر: 25800
  • 481 بازدید

۳والیبالیست گلستانی به اردوی تیم ملی دعوت شدند

ارکین نیوز-دبیر هیات والیبال استان گلستان در این پیوند از دعوت صابر کاظمی، سلیم چپرلی و فرهاد قائمی به اردوی تیم ملی خبر داد و گفت: در مرحله اول این اردو که از ۱۴ فرردین آغاز شد صابر کاظمی از آق قلا و سلیم چپرلی از گنبدک ...

ارکین نیوز-دبیر هیات والیبال استان گلستان در این پیوند از دعوت صابر کاظمی، سلیم چپرلی و فرهاد قائمی به اردوی تیم ملی خبر داد و گفت: در مرحله اول این اردو که از ۱۴ فرردین آغاز شد صابر کاظمی از آق قلا و سلیم چپرلی از گنبدکاووس به همراه ۲۹ بازیکن دیگر زیرنظر ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال تمرین می کنند.

حسین مقدم راد روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: در ادامه اردوی تیم ملی والیبال نیز فرهاد قائمی از ۲۱ فروردین به اردونشینان اضافه خواهد شد.
وی ادامه داد: تیم ملی خود را برای حضور در لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۸ آماده می کند.

به گفته وی؛ مرحله مقدماتی لیگ ملت های والیبال سال ۲۰۱۸ مردان با حضور ۱۶ تیم و در مدت پنج هفته برگزار می شود و جمهوری اسلامی ایران در هفته پنجم میزبان است.

وی اضافه کرد : تیم های ژاپن، استرالیا، فرانسه، ایران، کانادا، ایتالیا، آرژانتین، چین، برزیل، روسیه، لهستان، صربستان، آمریکا، آلمان، بلغارستان و کره جنوبی؛ ۱۶ تیم شرکت کننده در لیگ ملت های والیبال سال ۲۰۱۸ هستند.

گلستان از قطب های والیبال کشور بوده و بازیکنانی در رده های مختلف تیم های ملی دارد/ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست