• تاریخ: ۱۳۹۸-۰۴-۲۷
  • شناسه خبر: 28779
  • 309 بازدید

۵۲۰ نفر زائرین شهرستان آق قلا در قالب ۴ کاروان به خانه خدا اعزام شدند

ارکین نیوز-‹‹امیر شیر توماج››از اعزام ۵۲۰ نفر از زائرین شهرستان آق قلا به مکه معظمه و مدینه منوره خبر داد. با حضور‹‹امیر شیر توماج››فرماندار٬آئین بدرقه‹‹حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی››مشاور استاندار در امور اهل سنت استان و ...

1563427438_whatsapp-image-2019-07-18-at-07.54.23

ارکین نیوز-‹‹امیر شیر توماج››از اعزام ۵۲۰ نفر از زائرین شهرستان آق قلا به مکه معظمه و مدینه منوره خبر داد.

با حضور‹‹امیر شیر توماج››فرماندار٬آئین بدرقه‹‹حاج عبدالحی آخوند میرزاعلی››مشاور استاندار در امور اهل سنت استان و امام جمعه شهر آق قلا و کاروان زائرین بیت الله الحرام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امیر شیر توماج”در حاشیه این مراسم در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی شهرستان آق قلا از اعزام ۵۲۰ نفر از زائرین این شهرستان در قالب ۴ کاروان به مکه معظمه و مدینه منوره خبر داد و افزود:زیارت خانه خدا و مناسک حج،فرصتی بی نظیری برای تطهیر روح،نزدیکی به پروردگار و فراهم نمودن توشه تمامی عمر می باشد.

فرماندار شهرستان آق قلا،حج را باز کننده گره های کور ارتباطی در جوامع اسلامی دانست و گفت:نگاه جمهوری اسلامی به حج و عمره،نگاهی معنوی،وحدت آفرین و پرهیز از فرقه گرایی و نفوذ دشمنان اسلام در بین مسلمانان جهان است.

‹‹توماج››در خاتمه تصریح کرد:حج دو جنبه متفاوت فردی و اجتماعی دارد که رعایت هر دو جنبه در سعادت دنیوی و اخروی حجاج و ملتهای مسلمان را به دنبال خواهد داشت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *