• تاریخ: 2015-02-22
  • شناسه خبر: 1821
  • 576 بازدید

گنبد نامزد کسب عنوان پایتخت کتاب کشور شد

ارکین نیوز – شهرستان گنبد کاووس در کنار ۹ شهر دیگر به عنوان یکی از ده شهر پیشنهاد شده برای پایتخت کتاب ایران معرفی شد. به گزارش خبرنگار گنبدی ها ،اجرای طرح پایتخت کتاب ایران در کنار جشنواره روستاهای دوستدار کتاب از ...

81512788-6286345
ارکین نیوز – شهرستان گنبد کاووس در کنار ۹ شهر دیگر به عنوان یکی از ده شهر پیشنهاد شده برای پایتخت کتاب ایران معرفی شد.
به گزارش خبرنگار گنبدی ها ،اجرای طرح پایتخت کتاب ایران در کنار جشنواره روستاهای دوستدار کتاب از چند ماه قبل از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری وزارت کشور، کمیسیون ملی یونسکو، سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد، بانک آینده، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، وزارت نفت، سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران و نهاد کتابخانه های عمومی کشور آغاز شد و طی فراخوانی از همه شهرها دعوت شد که آثار خود را به این جشنواره ارسال کنند.

براساس فراخوان این طرح، سوابق و فعالیت های قبلی هر شهر در زمینه کتاب و کتابخوانی و طرحهای آینده آن مورد بررسی قرار می گیرد.

شهرهای راه یافته به مرحله نهایی طرح پایتخت کتاب ایران به ترتیب الفبا شامل اهواز، بوشهر، تبریز، شهرکرد، قم، کاشان، کرمانشاه، گنبد کاووس، نیشابور و یزد می باشند که نتیجه این مرحله آخر امسال مشخص می گردد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست