• تاریخ: 2015-04-27
  • شناسه خبر: 3479
  • 1,338 بازدید

کریمی :کارخانه ید آق قلا قابلیت جذب گردشگری را دارد

ارکین نیوز – مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان گلستان گفت :پساب کارخانه ید آق قلا که دریاچه‌ای قابل بازدید برای گردشگران ایجاد می‌کند. ابراهیم کریمی در نشست مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان با مد ...

ارکین نیوز – مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان گلستان گفت :پساب کارخانه ید آق قلا که دریاچه‌ای قابل بازدید برای گردشگران ایجاد می‌کند.
ابراهیم کریمی در نشست مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان با مدیران واحدهای اقامتی (هتل‌های) استان اضافه کرد:بحث آشوراده که پس از چندین سال پیگیری مورد تاکید مسئولین امر و حتی رئیس محترم جمهور قرار گرفته، امسال عملیاتی خواهد شد، همچنین پروژه‌های سواحل بندرترکمن نیز که با کمک بخش فنی کشور ترکیه و سرمایه گذاران این کشور درحال پیگیری است و پساب کارخانه ید آق قلا که دریاچه‌ای قابل بازدید برای گردشگران ایجاد می‌کند، همگی ایست گردشگر را دراستان ایجاد خواهند کرد.
گفتنی است مدت هاست سازمان حفاظت محیط زیست استان ، با اقدامات کلارخانه ید در کناره تالاب اینچه مخالفت می کند و شاید برای اولین بار باشد که یک مقام استانی جهت استفاده از ظرفیت این کارخانه برای ایجاد سایت گردشگری اعلام نظر می کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست