• تاریخ: 2015-05-02
  • شناسه خبر: 3637
  • 2,481 بازدید

پارک های آق قلا و حلقه گمشده تامین امنیت آن

ارکین نیوز – براساس گزارش‌هایی که به سایت ارکین نیوز می‌رسد، تعدادی از این پارک‌های شهر به مکانی ناامن و پاتوقی برای تجمع جوانان بزهکار تبدیل شده و انواع آسیب‌های اجتماعی را در این پارک‌ها می‌توان دید. براساس گزارش ...

۲۰۱۵۰۵۰۱_۱۸۵۵۱۰
ارکین نیوز – براساس گزارش‌هایی که به سایت ارکین نیوز می‌رسد، تعدادی از این پارک‌های شهر به مکانی ناامن و پاتوقی برای تجمع جوانان بزهکار تبدیل شده و انواع آسیب‌های اجتماعی را در این پارک‌ها می‌توان دید.
براساس گزارشی که از کاربران سایت رسیده است ؛ پارک های خرمشهر و کودک در مرکز شهر مکانی برای تجمع جوانان تبدیل شده که بعضا مشاهده می شود که آنها کارهای خلاف قانون و شرع نیز انجام می دهند .
مشاهدات میدانی خبرنگار ارکین نیوز از پارک محله کل آباد نیز حاکی از این بود که عده ای موتور سوار با ورود به پارک و تجمع در محل بازی کودکان مخل امنیت و آسایش مردم را فراهم کرده اند .
براساس گزارش خبرنگار این سایت ؛ احساس نا امنی و ترس در بین والدین کودکان در این پارک مشاهده می شود.
عده ای نیز بر عدم توجه و رسیدگی نیروی انتظامی و شهرداری بر این مسئله اعتراض داشتند.
والدین یکی ار بچه ها به خبرنگار ارکین نیوز گفت: نیروی انتظامی با همکاری شهرداری باید نظم و امنیت را در پارک ها پیاده کند زیرا که آق قلا جایی به غیر از پارک ها برای تفریح ندارد.
به نظر می رسد با توجه به درخواست عمومی مردم جهت رسیدگی به این موضوع ، ضروری است برای پارک ها حداقل از طرف شهرداری افرادی بصورت نگهبان گمارده شود تا به کمک نبروی انتظامی حداقل انتظار مردم در احساس امنیت تامین شود.
ابن سایت در صورت نیاز آمادگی دارد تصاویر و عکس های مزاحمین به مردم در پارک ها را در روزهای آتی منتشر کند.
سرویس اجتماعی ارکین نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست