• تاریخ: 2015-06-01
 • شناسه خبر: 4551
 • 5,456 بازدید

واقعه ناگوار در روستای پنج پیکر همه را بهت‌زده کرد

ارکین نیوز – متأسفانه دیشب واقعه‌ای ناگواری در روستای پنج پیکر از توابع بندرترکمن روی داده که بنابه شنید‌ها تاکنون یک جوان تنها فرزند خانواده در این حادثه کشته شده است. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تورکمن نیوز؛ این ...

family-butcher-wife-knife
ارکین نیوز – متأسفانه دیشب واقعه‌ای ناگواری در روستای پنج پیکر از توابع بندرترکمن روی داده که بنابه شنید‌ها تاکنون یک جوان تنها فرزند خانواده در این حادثه کشته شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تورکمن نیوز؛ این واقعه دیشب حدود ساعت ۱۰ حادث شده و ۴ جوان هم روستایی که ظاهرا باهم دوست بوده‌اند طی شب‌نشینی باهم درگیر می‌شوند. یکی از آنها که تنها فرزند خانواده هست در دم کشته و دو نفر دیگر زخمی می‌شوند که بنا به خبرهای رسیده حال یکی از آنها نیز وخیم گزارش شده است.

نفر چهارم که احتمالا در این حادثه ضارب باید باشد از صحنه متواری شده و در حال حاضر تحت تعقیب است. فراری حدود ۵ سال سابقه حبس از سال ۶۵ دارد.

روستای پنج پیکر از توابع بندرترکمن و در ده کیلومتری این شهر واقع شده است. از شمال به روستای بصیر آباد از جنوب به روستای قارا‌قاشلی از شرق به حوجالار (خواجه‌لر) و از غرب به هاشمانلی منتهی می‌شود.

جبار ایری عضو شورای اسلامی بندرترکمن و از معتمدین ترکمن صحرا درخصوص این واقعه با ابراز تأسف گفت: پنج پیکر یکی از اولین روستاهاست که در ترکمن صحرا دارای مدرسه شده و افراد تحصیل کرده زیادی دارد، اولین نماینده مجلس ترکمن‌ها آنه محمد آخوند یارعلی از این روستاست و دکتر محمدقلی ایری نیز اهل پنج پیکر می‌باشد.

وی در ادامه گفت: این روستا پزشک، مهندس، استاد دانشگاه، خبرنگار، معلم و کارشناسان خبره و مدیران متعهد زیاد دارد.

وی گفت در روستای پنج پیکر با ظرفیت بالای فرهنگی و اجتماعی که دارد چنین اتفاقی جای بسی تأسف است و نیاز به آسیب‌شناسی جدید دارد.

 • فیفا اسپورت - 2015-06-02 در 9:18 ق.ظ

  این اتفاق ناگوار باعث تاسف می باشد.تسلیت به خانواده محترم مرحوم

 • عادل ایری - 2015-06-03 در 9:35 ب.ظ

  با سلام
  امید ایری پسر عموی مادر بنده بود
  امیدوارم هیچ جای دنیا چنین اتفاق ناگواری برای هیچ خانواده ای رخ ندهد
  آخرین خبری که من دارم اینه که قاتل امید رو دستگیر کردن و منتظریم تا پس از دادگاه وی ،حکم اعلام شود

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست