• تاریخ: 2015-05-17
  • شناسه خبر: 4129
  • 785 بازدید

هیوه چی:سیاست‌های کلی دولت در سال جدید ریشه‌کنی بی‌سوادی تا پایان سال است

ارکین نیوز- اولین جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان آق قلا برگزار شد. در این جلسه فرماندار شهرستان آق قلا با اشاره به ضرورت شناسایی آمار جدیدبی‌سوادان ...

1431585311_img_1022
ارکین نیوز- اولین جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان آق قلا برگزار شد.

در این جلسه فرماندار شهرستان آق قلا با اشاره به ضرورت شناسایی آمار جدیدبی‌سوادان بر تشکیل کارگروه تخصصی شورای پشتیبانی سوادآموزی برای ارائه آمار دقیق در شهرستان تاکید کرد.

هیوه چی با بیان اینکه دستور جلسه امروز انجام سرشماری آمار بی‌سوادی شهرستان است، تصریح کرد: مسئولان دستگاه‌های اجرایی از جمله اداره بهزیستی، کمیته امداد، ، شبکه بهداشت و … هرکدام نسبت به سرشماری بی‌سوادان در حوزه کاری و تحت پوشش خود اقدام کنند.

وی با اشاره به عزم جدی نظام مقدس جمهوری اسلامی در راستای ریشه‌کن کردن بی‌سوادی در جامعه، گفت: از جمله سیاست‌های کلی دولت در سال جدید ریشه‌کنی بی‌سوادی تا پایان امسال است.

نماینده عالی دولت در شهرستان آق قلابر ضرورت تشکیل کارگروهی تخصصی جهت انجام کارهای شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: این کارگروه باید متشکل از کارشناسان زبده ادارات، صاحب‌نظران و نخبگان شهرستان باشد.

فرماندار شهرستان آق قلا ادامه داد: با توجه به اینکه بهورزان خانه‌های بهداشت روستایی بیشترین ارتباط را با مردم روستا دارند لذا در انجام سرشماری نیز این قشر مسلط‌‌ترین افراد بر هویت مردم منطقه بودند که در انجام این امر باید مورد توجه قرار گیرند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست