• تاریخ: 2015-04-18
  • شناسه خبر: 3282
  • 595 بازدید

هیوه چی:دانشگاه ها در خط مقدم تربیت نیروی متخصص و متعهد قرار دارند

ارکین نیوز- ریاست،معاونان و کارکنان دانشگاه آزاد آق قلا جهت ارائه برنامه های این دانشگاه با فرماندار شهرستان آق قلا دیدار و گفتگو کردند. الیاس هیوه چی در این دیدار ضمن تبریک سال نو و ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) با اشاره به ...

1428998320_img_7302
ارکین نیوز- ریاست،معاونان و کارکنان دانشگاه آزاد آق قلا جهت ارائه برنامه های این دانشگاه با فرماندار شهرستان آق قلا دیدار و گفتگو کردند.

الیاس هیوه چی در این دیدار ضمن تبریک سال نو و ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۴ به عنوان سال “دولت و ملت، همدلی و هم زبانی” از سوی مقام معظم رهبری گفت:دانشگاه آزاد اسلامی در این شهرستان توانسته است با استفاده از ظرفیت و استعدادهای شهرستان در راستای توسعه دانشگاهی و تحقق سند چشم انداز آق قلا قدم بردارد.

فرماندار شهرستان آق قلا در ادامه برای جامعه دانشگاهی شهرستان آرزوی توفیق نمود و افزود:دانشگاه‌ها در تربیت نیروی متخصص و متعهد در صف اول قرار دارند و باید همگام با مسئولین با همدلی و همزبانی در پیشبرد اهداف علمی کشور و تحقق اهداف و برنامه های دولت تدبیر و امید گام بردارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آق قلا نیز در این دیدار گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با سرلوحه قرار دادن پیام نوروزی مقام معظم رهبری با تمام توان در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برخواهد داشت.

امیا ظرفیت های شهرستان آق قلا در زمینه دانشگاهی و منابع انسانی را بسیار بالا دانست و افزود: می توان با همدلی و همزبانی در زمینه افزایش سهم دانشگاه در پیشرفت و توسعه شهرستان قدم های موثری را برداشت .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست