• تاریخ: 2016-07-31
  • شناسه خبر: 19678
  • 647 بازدید

هنر زبانی فراقومیتی است که نیاز به ترجمه ندارد

ارکین نیوز-فرماندار مراوه تپه در نشست با گروهی از هنرمندان گنبدی گفت: در جهان امروزی هنر زبانی دارد که نیاز به ترجمه ی آن نیست و برای همه اقشار جامعه قابل فهم است. به گزارش راه اترک، اسماعیل تاجی با بیان این مطلب افزود: ...

ارکین نیوز-فرماندار مراوه تپه در نشست با گروهی از هنرمندان گنبدی گفت: در جهان امروزی هنر زبانی دارد که نیاز به ترجمه ی آن نیست و برای همه اقشار جامعه قابل فهم است.

به گزارش راه اترک، اسماعیل تاجی با بیان این مطلب افزود: برای کارهنرمندان قیمت و ارزشی نمی توان گذاشت، زیرا با هدف شاد کردن مردم و انسانها به کارشان مشغول می شوند که خود نوعی عبادت است.

وی با نوید اینکه طی ۲ الی ۳ سال آینده چهره منطقه مرزی مراوه تپه تغییر خواهد کرد، افزود: مراوه تپه جزو مناطق کم برخوردار و مرزی محسوب می شود که با فعالیت های انجام شده در حال گاز رسانی حاشیه اترک و از سوی دیگر از رودخانه به روستای قازانقایه هستیم، تا زیرساختهایی چون راههای روستایی و غیره نیز انجام می شود.

تاجی با اشاره به اینکه نیروگاه برق با اعتبار ۵۰میلیارد تومان کلنگ زنی شده است، افزود: انشاالله در کنار آن میتوان آب شور را به آب شیرین تبدیل نمود،تا بخشی از کرند تأمین آب شود.

فرماندار مراوه تپه با اشاره به فعالیتهای اقتصاد مقاومتی، تصریح کرد:یک هزار و ۳۰۰هکتار از اراضی صفر مرزی و از محل اعتبارات مهار آبهای مرزی در چند فاز جهت ایجاد باغات مثمر در نظر گرفته شده است که در فاز اول ۳۰۰هکتار آن نهال کاری شد.

اسماعیل تاجی در پایان خاطر نشان کرد: تا سال آینده جاده امید بعنوان بزرگراه از سمت مراوه تپه به سمت آرامگاه مختومقلی و روستای همت آباد آماده بهره برداری خواهد شد همچنین جاده آشخانه به طول ۵۵کیلومتر در حال آسفالت و زیر سازی است که فقط ۲کیلومتر و ۸۰۰مترمربع آن باقی مانده و انشاالله در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست