• تاریخ: 2018-01-21
  • شناسه خبر: 25194
  • 435 بازدید

همایش هفته شورای آموزش و پرورش شهرستان آق قلا برگزارشد

ارکین نیوز- همایش گرامیداشت هفته شورای آموزش و پرورش با حضور “امانگلدی ضمیر” فرماندار شهرستان آق قلا،ائمه جمعه و جماعات،مسئولین استانی اداره کل آموزش و پرورش استان،مدیران ادارات، نهادها و دستگاههای اجرایی عضو ...

ارکین نیوز- همایش گرامیداشت هفته شورای آموزش و پرورش با حضور “امانگلدی ضمیر” فرماندار شهرستان آق قلا،ائمه جمعه و جماعات،مسئولین استانی اداره کل آموزش و پرورش استان،مدیران ادارات، نهادها و دستگاههای اجرایی عضو این شوراء،معلمین و اولیای دانش آموزان در محل نمازخانه مدرسه حضرت فاطمه(س) شهر آق قلا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان آق قلا،”امانگلدی ضمیر” در این همایش ضمن تاکید بر نهادینه کردن مسئولیت اجتماعی در پیشرفت دانش آموزان ، نقش والدین و معلمین را در تزکیه نفس،خود سازی،آموزش و آگاه سازی در خصوص آسیب های اجتماعی فرا روی دانش آموزان را بسیار تاثیر گذار خواند.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان آق قلا بر استفاده از ظرفیت مردم و مشارکت آنان تاکید کرد و گفت:در هر کاری اگر از ظرفیت و مشارکت مردمی استفاده شود،توسعه اتفاق خواهد افتاد،تجربه نشان داده است هرجا مردم در کنار مسئولین بودن آن برنامه به نحو احسن انجام شده است.

“ضمیر” به نقش و رسالت مهم شورای آموزش و پرورش و استفاده از ظرفیت خیرین مدرسه ساز در توسعه فضاهای آموزشی و پیشرفت شهرستان در حوزه تعلیم و تربیت بر اساس اصل و باور اعتقادی و ایمانی اشاره نمود و اظهار داشت:اگر دست به دست هم بدهیم و از استعدادها و مشارکت های عمومی استفاده نمائیم به نتیجه مطلوب که همان توسعه شهرستان است خواهیم رسید.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست