• تاریخ: 2015-02-23
  • شناسه خبر: 1919
  • 790 بازدید

همایش عمره دانشگاهیان گلستان برگزار شد/اعزام ۳۰ فروردین۹۴

ارکین نیوز-گردهمائی معتمرین دانشگاه های استان گلستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین فقیهی رئیس عمره و عتبات دانشگاهیان کشور، مسئول نهاد عمره دانشگاهیان استان گلستان حجت الاسلام والمسلمین مازندرانی،روسا و روحانیون کاروان ه ...

4369_636
ارکین نیوز-گردهمائی معتمرین دانشگاه های استان گلستان با حضور حجت الاسلام والمسلمین فقیهی رئیس عمره و عتبات دانشگاهیان کشور، مسئول نهاد عمره دانشگاهیان استان گلستان حجت الاسلام والمسلمین مازندرانی،روسا و روحانیون کاروان های گلستان و مازندران و با حضور گرم معتمرین در روز در محل تالار ابن سینا دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان برگزار شد.
در این مراسم رئیس استانی دفاتر نهاد ضمن خیر مقدم در رابطه با اهمیت عمره و تاثیرگزاری آن، این حرکت نهاد را بعنوان یکی از کارهای بسیار ارزشمند و تاثیرگذار یاد کردند و فرمودند در بین بیش از ۹۰ هزار دانشجو و اساتید، خداوند شما را دعوت نموده قدر این مهمانی را بدانید، میزبان خداست، ارتباط را با خدا بیشتر نمائید.
آنگاه حجت الاسلام والمسلمین فقیهی در رابطه عمره دانشگاهیان و تاثیرگذاری آن مسائلی را مطرح نمودند و همچنین خاطرات بسیار جالبی را بازگو کردند.

همچنین آقای لطفی مسئول روابط عمومی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور در خصوص محصولات فرهنگی ستاد، سایت لبیک و نرم افزارهای موجود توضیحاتی ارائه نمودند.
سایت لبیک

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست