• تاریخ: 2015-04-13
  • شناسه خبر: 3168
  • 1,890 بازدید

نخستین جشنواره نقاشی کودک و نوجوان شرق استان در گنبد برگزار شد

ارکین نیوز – نفرات برتر نخستین جشنواره نقاشی کودک و نوجوان شرق استان گلستان که با موضوع حفاظت از محیط زیست برگزار شده بود، معرفی شدند. بنا به گزارش خبرنگار افتخاری ارکین نیوز در این مراسم، منیره ایمری، یعقوب حبیبی، ...

_DSC0471
ارکین نیوز – نفرات برتر نخستین جشنواره نقاشی کودک و نوجوان شرق استان گلستان که با موضوع حفاظت از محیط زیست برگزار شده بود، معرفی شدند.
بنا به گزارش خبرنگار افتخاری ارکین نیوز در این مراسم، منیره ایمری، یعقوب حبیبی، سلما اسکندری، محدثه کر، فائزه تکه، بنیامین قره باش، آیناز رهبر، زهرا خواجه، علیرضا گودرزی راد، فاطمه زهرا کوهکن، ماهره آماده و شکوفه رازی به عنوان نفرات برتر این مسابقه انتخاب و معرفی شدند.
مدیر نمایندگی شرکت ارسا گاز ناحیه گنبد، با بیان اینکه این شرکت فعالیت های فرهنگی را به موازات فعالیت های تخصصی خود پیش خواهد برد، گفت: برگزاری این جشنواره نقاشی با موضوع حمایت از محیط زیست یکی از این برنامه ها بود که خوشبختانه با استقبال بسیارخوبی هم همراه شد.
مهدی دیلمی، در ادامه گفت: درمجموع ۳۰۰ نقاشی در زمینه محیط زیست، به این جشنواره ارسال شد که از این بین ۱۲ اثر انتخاب و امروز از صاحبان آن با اهدای جوایز تجلیل شد.
گفتنی است این مراسم با حضور روسای ادارات منابع طبیعی، حفاظت محیط زیست و صنعت، معدن و تجارت شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.
ارسالی از کاربران :ولی پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست