• تاریخ: 2015-11-08
  • شناسه خبر: 10229
  • 598 بازدید

نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد + لینک دریافت کارنامه

ارکین نیوز – نتایج اولیه آزمون استخدامی در سال ۹۴ از سوی وزارت آموزش و پرورش بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت. به گزارش گلستان ما ؛ در اطلاعیه آموزش و پرورش که درسایت سازمان سنجش منتشر شده آمده است: بدین وسیله باط ...

ارکین نیوز –

نتایج اولیه آزمون استخدامی در سال ۹۴ از سوی وزارت آموزش و پرورش بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

به گزارش گلستان ما ؛ در اطلاعیه آموزش و پرورش که درسایت سازمان سنجش منتشر شده آمده است: بدین وسیله باطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی این وزارتخانه می رساند، وضع علمی داوطلبان دررابطه بااینکه حد نصاب رادارا می باشند یاخیردرسایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org مشخص شده است و از بین داوطلبان دارای حد نصاب آن دسته از داوطلبانی که در ردیف چند برابر ظرفیت قرار گرفته اند به عنوان داوطلب مجاز به شرکت درمراحل بعدی (مصاحبه وگزینش) مشخص شده اند.

لذا این قبیل داوطلبان (داوطلبان مجاز) لازم است بمنظور کسب اطلاع از تاریخ، محل بررسی مدارک و مکان برگزاری مصاحبه از تاریخ ۱۳۹۴/۸/۲۰ به سایت آموزش و پرورش به نشانی www.medu.ir مراجعه نمایند.

ضمناً داوطلبانی که درخصوص نتیجه آزمون تستی سوالاتی دارند می توانند حداکثر تاتاریخ ۹۴/۸/۲۶ مراتب را کتباً به اموراداری وتشکیلات استان ذیربط ارسال واز مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند، بدیهی است به مکاتباتی که بعد از تاریخ فوق صورت گیرد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

داوطلبان می توانند از لینک زیر کارنامه نتایج استخدامی خود را از اینجا دریافت نمایند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست