• تاریخ: 2015-05-04
  • شناسه خبر: 3728
  • 553 بازدید

موزه بزرگ باستان شناسی شرق کشور در گنبد راه اندازی می شود

ارکین نیوز- عبدالله :مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان راه اندازی موزه بزرگ باستان شناسی در گنبد را از برنامه های اداره میراث فرهنگی گلستان دانست و تصریح کرد: این موزه یکی از بزرگترین موزه های باستان شناسی ...

1615729
ارکین نیوز- عبدالله :مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان راه اندازی موزه بزرگ باستان شناسی در گنبد را از برنامه های اداره میراث فرهنگی گلستان دانست و تصریح کرد: این موزه یکی از بزرگترین موزه های باستان شناسی شرق کشور خواهد بود.
ابراهیم کریمی شامگاه یکشنبه در نشست هم اندیشی جوانان صاحب نظر و مسئولان استان، افزود: ساماندهی سواحل دریای استان و اجرای طرح گردشگری جزیره آشوراده از جمله اقدامات میراث فرهنگی گلستان در حوزه توسعه گردشگری به شمار می رود.

وی با بیان این نکته که کار مطالعات جزیره آشوراده در دستور کار قرار دارد، افزود: برای ساماندهی سواحل دریای بندرترکمن و بندرگز سرمایه گذارانی انتخاب شدند و کار مطالعات، تعیین زمین و پیگیری اقدامات اولیه آن را این دستگاه انجام می دهد.

این مسئول استانی ثبت جهانی دیوار گرگان را یکی از ظرفیت های جذب گردشگر اعلام کرد و گفت: پرونده این اثر در حال بررسی است، اگر این اتفاق بیافتد دیوار گرگان به عنوان دومین اثر جهانی از گلستان به ثبت خواهد رسید/ مهر
ارسالی از کاربران

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست