• تاریخ: 2015-02-24
  • شناسه خبر: 1941
  • 1,664 بازدید

رییس مجمع خیرین سلامت شهرستان آق قلا: دردی طریک وامثال آن در قلوب مردم جا دارند

ارکین نیوز-بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند چو عضوی به درد اورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار این دوبیتی یکی از مشهور ترین شعر های سعدی می باشد ؛ که ممکن است به دلایل گوناگون بار ها انرا تکرار کرده باشی ...

img54eb11819047f
ارکین نیوز-بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش ز یک گوهرند
چو عضوی به درد اورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار
این دوبیتی یکی از مشهور ترین شعر های سعدی می باشد ؛ که ممکن است به دلایل گوناگون بار ها انرا تکرار کرده باشیم . اما برخی از افراد جامعه با عمل خویش ، حس نوع دوستی و تعلق خاطر به همنوعان خود که در خونشان جاری وساریست به این دوبیتی سعدی جامه عمل می پوشانند.
فارغ از تهیه یک گزارش صرفا مطبوعاتی که وظیفه یک خبر نگار می باشد ؛ برخی از اعمال خدا پسندانه این افراد خاص جامعه باید ، با یک نگاه ویژه و احساسی منتشر شود تا این اشخاص به عنوان الگویی از انسان دوستی و سایر صفات حسنه یک شخص مسلمان در جامعه معرفی شوند.حاج حکیم موحد یکی از این افراد می باشد که در امر خیر در استان کم نظیر می باشد.
دیدار مسئولین شهرستان اق قلا از جمله فرماندار و شهردار و رئیس ارشاد و اعضای شورای شهر با دوردی طریک شجریان ترکمن صحرا و سایر هنر مندان می تواند موجب مشوق و دلگرمی انان شود . و ادامه این روند می تواند باعث شکوفا شدن استعداد های گوناگون و نخبه پروری در زمینه های مختلف و آشنایی مسئولین با مشکلات مردم از نزدیک شود.
همانطور که یکشنبه شب منزل محقر اما با صفای دوری خلیفه میزبان این مسولین بود. اما حاج حکیم موحد رئیس مجمع خیرین حکایت دیگری دارد ، وی که خود شخصا راضی به انتشار اخبار نیست ؛ ولی باید برخی از مجموعه اقدامات خیر خواهانه و مردمی وی را باید ستود.
که اخرین مورد ان دیدار صمیانه با شجریان ترکمن صحرا بود ؛ چند هفته ای بود تلاش می کرد تا این دیدار به سرنجام برسد ، بلاخره این دیدار به نحو شایسته ای انجام پذیرفت ،. با هماهنگی رئیس مجمع خیرین و زحمات علی اکبر قجر معاون فرماندار ؛ حضور اکثر مسئولین شهرستان در منزل دوردی طریک یک شب به یادماندنی بر جای گذاشت ؛ و دوردی طریک نیز با صدای دلنشین خود فضای صمیمی دیدار را گرمتر کرد.
رئیس مجمع خیرین که بذله گویی و شوخ طبعی اش زبانزد خاص و عام است در این دیدار گفت ؛ وادی ما سرزمین دوستی ها و محبت است و مردم ما همیشه قدردان زحمات نامهای پر اوازه مثل دوردی طریک هستند.
حاج حکیم افزود دوردی طریک و امثال دوردی ها در سرزمین دور افتاد ه نیستند بلکه در قلوب مردم جای دارند
حامد دلیجه -الکامیز
img54eb114f02470

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست