• تاریخ: 2016-06-08
  • شناسه خبر: 18384
  • 512 بازدید

«فریاد آق اویلی» را از لابه‌لای ورق‌های کتاب بشنوید

ارکین نیوز -«فریاد آق اویلی»، یک رمان محیط زیستی از عبدالرحمان اونق است که از سوی کانون پرورش فکری برای نوجوانان منتشر شده است. «فریاد آق ویلی»، رمانی است محیط زیستی. شخصیت اصلی رمان، نوجوانی است که متوجه شکار غیر قانونی ...

ارکین نیوز -«فریاد آق اویلی»، یک رمان محیط زیستی از عبدالرحمان اونق است که از سوی کانون پرورش فکری برای نوجوانان منتشر شده است.

«فریاد آق ویلی»، رمانی است محیط زیستی. شخصیت اصلی رمان، نوجوانی است که متوجه شکار غیر قانونی پرنده گران قیمتی توسط شکارچیان غیرمجاز می‌شود.

پدر نوجوانی که قهرمان رمان است، مورد اصابت گلوله شکارچیان غیرمجاز قرار می‌گیرد. نوجوان قصه، طی ماجرایی سخت و خطرناک شکار چیان را برای محیط بانان شناسایی و به آنها معرفی می‌کند.

عبدالرحمان اونق در روستای خواجه نفس از توابع شهرستان ترکمن صحرا به دنیا آمده. نخستین کتابش با عنوان «قصه‌های ترکمن»در سال ۱۳۶۶ منتشر شد. دو رمان او یعنی«راز خایر خوجه» و «آوای صحرا» جوایزی را در جشنواره معلم به خود اختصاص دادند.

«فریاد آق اویلی» نوشته عبدالرحمان اونق را انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ۵۰۰۰ نسخه و به قیمت ۸۵۰۰ تومان منتشر کرده است.
مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست