• تاریخ: 2015-03-06
 • شناسه خبر: 2197
 • 2,428 بازدید

غلامرضا ولی پور عضو هیات مدیره انجمن روزنامه نگاران استان گلستان شد

ارکین نیوز – گرگان- خبرنگارارکین: با رای روزنامه نگاران استان گلستان اعضای چهارمین دوره هیات مدیره انجمن روزنامه نگاران استان گلستان و بازرسین انتخاب و معرفی شدند. بنا به گزارش خبرنگار ارکین از گرگان، در این دوره ا ...

image-73d12a7b6884d4ba969836d0cebe6895cc1569f203fddd0d24783b4cfb6a5f3f-V
ارکین نیوز – گرگان- خبرنگارارکین: با رای روزنامه نگاران استان گلستان اعضای چهارمین دوره هیات مدیره انجمن روزنامه نگاران استان گلستان و بازرسین انتخاب و معرفی شدند.
بنا به گزارش خبرنگار ارکین از گرگان، در این دوره از انتخابات که ظهر در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد، آقایان یحیی آذری، غلامرضا ولی پور، رستم جرجانی و خانم ها اعظم دستجردی و ملیحه ملامحمدزمانی به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره روزنامه نگاران استان گلستان به مدت ۳ سال انتخاب شدند.
همچنین بر اساس آرای ماخوذه ابوطالب ندری و زهرا حجازی نیز به عنوان بازرسین این انجمن به مدت یکسال انتخاب و معرفی شدند.
گفتنی است؛ روح ا… کلانتری و حسین کرمی بعنوان اعضای علی البدل هیات مدیره و آقای حمیدرضا محمدیاری بعنوان بازرس علی البدل این دوره انتخاب شدند.
بنا به این گزارش حسین غنی زاده، عبداله فرخی و ساناز غریب به عنوان اعضای برگزار کننده انتخابات بودند و جواد عموزاد و منصوره مرتضائی نیز به عنوان ناظر در این دوره از انتخابات حضور داشتند.
گفتنی است؛ انتخابات با نظارت نماینده اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی استان گلستان برگزار و نتیجه آن به صورت رسمی اعلام شده است.
بنابر اظهارات خبرنگاران حاضر افرادیکه در این دوره به عضویت هیات مدیره روزنامه نگاران انتخاب شدند، از افراد همسو و جزو لیست ائتلافی غلامرضا ولی پور عضو ۳ دوره هیات مدیره بوده است.
عکس اختصاصی ارکین نیوز از لحظه شمارش آرا در این چهارمین دوره انتخابات هیات مدیره انجمن روزنامه نگاران استان گلستان

 • قربان - 2015-03-06 در 4:25 ب.ظ

  من این موفقیت را به رضا ولی پور و تیمش تبریک می گم.
  انتخاب رضا ولی پور از قبل هم قابل پیش بینی بود چون در بین روزنامه نگاران ترکمن و غیرترکمن محبوبیت و نفوذ بالایی دارد و از افرادی است که در دوره های قبل به فکر روزنامه نگاران بوده است.
  ضمناً یحیی آذری، رستم جرجانی و ملیحه زمانی سردبیر یاپراق هم با حمایت رضا ولی پور رای کسب کردند و وارد هیات مدیره شدند و می توان گفت عملاً تیم ولی پور بر کرسی هیات مدیره نشسته است.

 • بهروز - 2015-03-06 در 8:58 ب.ظ

  حضور خبرنگاران ترکمن از گنبد، کلاله و بندرترکمن و آق قلا برای حمایت از رضا ولی پور بود کما اینکه خبرنگاران غیر ترکمن هم از وی حمایت کردند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست