• تاریخ: 2015-01-30
  • شناسه خبر: 1180
  • 1,904 بازدید

طرح بزرگ گردشگری سواحل بندرترکمن آغاز شد

ارکین نیوز – سجادی معاون مدیرکل اقتصادی امور بین الملل استانداری گلستان از آغاز طرح بزرگ گردشگری سواحل بندرترکمن خبرداد. به گزارش آوای ترکمن،سجادی با اعلام این مطلب افزود:این طرح امسال با حضور یک شرکت ایرانی و سرما ...


ارکین نیوز – سجادی معاون مدیرکل اقتصادی امور بین الملل استانداری گلستان از آغاز طرح بزرگ گردشگری سواحل بندرترکمن خبرداد.

به گزارش آوای ترکمن،سجادی با اعلام این مطلب افزود:این طرح امسال با حضور یک شرکت ایرانی و سرمایه گذارانی از ترکیه در گلستان آغاز شده است.

سجادی تصریح کرد:پروژه گردشگری سواحل بندرترکمن با حجم ۴۰۰میلیون دلار سرمایه آغاز شده که ۲۰۰میلیون دلار آن توسط سرمایه گذار خارجی انجام می شود.

وی ادامه داد:کارهای مقدماتی این طرح آغاز شده و تاکنون پیشرفت فیزیکی خوبی داشته است که انشالله قبل از آغاز سال جدید کارهای اجرایی آن انجام خواهد شد.

شایان ذکر است از جمله طرحهای گردشگری سواحل بندرترکمن می توان به احداث هتل، ویلا،شهربازی فرودگاه تفریحی آموزشی ومرکز خرید تجاری اشاره کرد که با اجرایی شدن این اقدامات ساحل گردشگری بندرترکمن رنگ وبوی ویژه ای در جذب سرمایه وافزایش توریسم برای شهرستان به خود بگیرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست