• تاریخ: 2019-02-02
  • شناسه خبر: 28075
  • 842 بازدید

شهرستان آق قلا رتبه نخست شورای آموزش و پرورش استان را کسب کرد

ارکین نیوز-نماینده عالی دولت دوازدهم در استان در پی کسب رتبه نخست شورای آموزش و پرورش،از فرماندار شهرستان آق قلا تجلیل کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،در پی کسب رتبه نخست استانی در شورای آموزش و پرورش، ...

ارکین نیوز-نماینده عالی دولت دوازدهم در استان در پی کسب رتبه نخست شورای آموزش و پرورش،از فرماندار شهرستان آق قلا تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا،در پی کسب رتبه نخست استانی در شورای آموزش و پرورش،”دکتر سید مناف هاشمی”استاندار گلستان در هشتمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان از”امانگلدی ضمیر”فرماندار شهرستان آق قلا تجلیل بعمل آورد.

عملکرد شایسته شهرستان در سال ۹۶ در راستای ارتقای فرهنگ مشارکت در حوزه تعلیم و تربیت و همچنین اقدامات ارزنده در شش ماهه اول سال جاری منجر به آن شد تا بالاترین مقام اجرایی دولت دوزادهم در استان از “امانگلدی ضمیر”فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان آق قلا تجلیل نمایند.

تحقق مشارکت و نظارت مردم در امر آموزش و پرورش و بهره‌گیری از کلیه منابع و امکانات جهت تأسیس، توسعه و تجهیز‌ فضاهای آموزشی و پرورشی و تسهیل در فعالیتهای اجرایی آموزش و پرورش،برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری برای پرداخت کمک‌ هزینه تحصیلی به دانش‌آموزان کم بضاعت،تلاش در گسترش آموزش و پرورش عمومی و افزایش پوشش تحصیلی،جلوگیری از افت تحصیلی دانش‌آموزان و تلاش در ارتقاء کیفیت برنامه‌های آموزشی و پرورشی سازماندهی امکانات برای اجرای آموزشهای فنی و حرفه‌ای،کار دانش و کارآموزی از ماموریت های مهم شورای آموزش و پرورش شهرستانها می باشد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست