• تاریخ: ۱۳۹۶-۰۹-۱۴
  • شناسه خبر: 24709
  • 254 بازدید

سید علی طاهری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گلستان شد

ارکین نیوز- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی سید علی طاهری را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد استان گلستان و واحد گرگان منصوب کرد. فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری را به سرپرستی ...

2427209

ارکین نیوز- رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی سید علی طاهری را به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد استان گلستان و واحد گرگان منصوب کرد.

فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور حکمی حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری را به سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان و واحد گرگان منصوب کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکم خود خطاب به حجت الاسلام طاهری ابراز امیدواری کرده است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح، شئونات و اموال دانشگاه کند.

گفتنی است رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در نامه‌ای جداگانه‌از زحمات آرین ساطعی رئیس سابق دانشگاه آزاداسلامی استان گلستان و واحد گرگان قدردانی کرد.

حجت الاسلام طاهری، نمایندگی مجلس شورای اسلامی در دوره ‌های هشتم و نهم را در کارنامه خود دارد و دارای دکتری الهیات در رشته علوم قرآن و حدیث، مدرس حوزه و دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی‌آباد کتول است.

حجت الاسلام طاهری همچنین اکنون مسئول نمایندگی تولیت آستان قدس رضوی در استان گلستان است/مهر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست

کد امنیتی *