• تاریخ: 2015-06-22
  • شناسه خبر: 5218
  • 3,558 بازدید

تداوم اپیدمی ” موبایل به دست ها” در مراسم خاکسپاری استاد یارمحمد آخوند

ارکین نیوز – مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر استاد یار محمد اخوند نظری با شکوه و عظمت خاصی و با حضور هزاران نفر عاشق برگزار گردید ولی آنچه که باعث تاسف همگان شد تداوم پدیده ” موبایل بدست ها” در این مراسم بو ...

۲۰۱۵۰۶۲۱_۱۱۱۴۳۷
ارکین نیوز – مراسم تشییع پیکر پاک و مطهر استاد یار محمد اخوند نظری با شکوه و عظمت خاصی و با حضور هزاران نفر عاشق برگزار گردید ولی آنچه که باعث تاسف همگان شد تداوم پدیده ” موبایل بدست ها” در این مراسم بود که جای بسی تامل دارد.
و این سوال برای همگان پیش می آید که آیا تصویربرداری با موبایل در مراسم تشییع جنازه درست است ؟
پیشتر رواج این اپیدمی خطرناک اجتماعی پیشتر در سایت ارکین نیوز در حادثه خود سوزی در سیمین شهر که به جای کمک به حادثه دیده عده ای جوان مشغول فیلمبرداری و عکس گرفتن با موبایل بودند ؛ هشدار داده شد ولی اوج این کج سلیقی عده ای از شرکت کنندگان در این مراسم معنوی هم مشاهده شد و باعث تاثر خاطر مردم گردید.
اگر یادم باشد ما ترکمن ها به مصیبت به چشم دیگری نگاه می کنیم و حتی شرکت در مراسم های اینچینی را بدون کلاه ملایی زشت می دانستیم ولی امروزه رواج اپیدمی موبایل بدست ها ؛ پروسه خطرناکی را در مناسبت ها رواج داده است که نیاز به بازنگری دارد.
۲۰۱۵۰۶۲۱_۱۱۱۴۳۱

۲۰۱۵۰۶۲۱_۱۱۱۴۴۲

  • ستار - 2015-06-22 در 3:18 ب.ظ

    به نظر من عکس و فیلمبرداری از مراسم تشییع جنازه هیچ مشکلی نداره. نه. شما بگید چه مشکلی داره؟ اگه از نظر شما مشکل داره و تایید نمیکنید چرا خودتون عکس های این مراسم رو در سایت قرار دادید/ (تصاویر جلوه های شکوه و ارادت مردم به استاد مرحوم یارمحمد آخوند نظری).
    جریان خودسوزی که می فرمایید حق با شماست.
    خواهشا یا نظر رو تایید نکنید اگه هم تایید کردین لطفا عین مطلبو ادا کنید. با تشکر

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست