• تاریخ: 2015-02-28
  • شناسه خبر: 2042
  • 754 بازدید

رسیدن پای تبلیغات تلفن ثابت به کلاله

ارکین نیوز – بعد از شکایتهای مردمی از مینودشت در خصوص مزاحمت تبلیغات تلفنی که توسط شرکت مخابرات صورت می گیرد،به تازگی شکایتهایی نیز از کلاله در همین خصوص به اترک صورت گرفت. مزاحمتهای تبلیغات تلفنی چیست؟ صدای تلفن خ ...

tabtelefony
ارکین نیوز – بعد از شکایتهای مردمی از مینودشت در خصوص مزاحمت تبلیغات تلفنی که توسط شرکت مخابرات صورت می گیرد،به تازگی شکایتهایی نیز از کلاله در همین خصوص به اترک صورت گرفت.

مزاحمتهای تبلیغات تلفنی چیست؟

صدای تلفن خانه در ساعات معمولی نشان دهنده احوال پرسی و یا پرسیدن سوالهای معولی است ولی در ساعات مثلا نیمه شب معمولا نشان دهنده اخبار ناگوار می باشد.

حال فکر کنید شب همه اعضای خانواده خواب هستند و ناگهان صدای زنگ تلفن ثابت به صدا درآمده است.

همه با نگرانی به سمت گوشی نگاه کرده و بالاخره یکی گوشی تلفن خانه را برمی دارد. اما صدایی که می شنود،چیزی جز صدای تبلیغ یک کالای مصرفی نیست!

چه کسی پاسخگویی این ناراحتیهای ایجاد شده خواهد بود؟آیا درآمدهای تبلیغات ایجاد شده برای مخابرات به این شکل حلال است؟این سوالی است که مردمی که از این مزاحمتها آزار دیده اند از مخابرات می پرسند.

البته برخی از مسئولین مخابرات در پاسخ به اعتراضهای مردمی می گویند :قرار داد تبلیغات تلفن ثابت در تهران بسته شده و ما نمی توانیم کاری انجام دهیم.

امیدواریم مسئولین تهرانی راه حلی در خصوص برطرف کردن مزاحمتهای مردمی توسط تبلیغات تلفنی ،ترتیب دهند./اترک

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست