• تاریخ: 2019-04-08
  • شناسه خبر: 28408
  • 567 بازدید

دانشگاه آزاد گلستان برای سیل زدگان تسهیلات قائل می شود

اکین نیوز-رییس دانشگاه های آزاد اسلامی گلستان با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده برای دانشجویان سیل زده استان گفت: دانش آموختگانی که مدارک تحصیلی آنها در سیلاب مفقود یا مخدوش شده، نگران نباشند چراکه مشکل آنها را حل می ...

اکین نیوز-رییس دانشگاه های آزاد اسلامی گلستان با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده برای دانشجویان سیل زده استان گفت: دانش آموختگانی که مدارک تحصیلی آنها در سیلاب مفقود یا مخدوش شده، نگران نباشند چراکه مشکل آنها را حل می کنیم.

حجت الاسلام سیدعلی طاهری امروز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دانش آموختگانی که مدارک آنها در سیل اخیر مفقود یا مخدوش شده باید تقاضا و مستندات خود را به واحدهای آموزشی ارائه دهند تا پیگیری و اقدام لازم انجام شود.
وی اضافه کرد: در ارتباط با سایر درخواست های دانشجویان مناطق سیل زده گلستان نیز به مشکلات آنها رسیدگی و اقدام لازم را انجام داده و نگرانی آنها را برطرف می کنیم.

وی همچنین گفت: سیل و طوفان روزهای آخر سال ۹۷ خسارت هایی به ساختمان ها و واحدهای آموزشی دانشگاه آزاد در سطح استان گلستان وارد کرد که از طریق شرکت های بیمه طرف قرارداد یا اعتبارات عمرانی جبران می شوند.

طاهری با بیان اینکه دسترسی ارتباطی به دانشگاه آزاد گمیشان به دلیل روان آبهای اطراف سخت است، افزود: محوطه دانشگاه آق قلا هم با فاضلاب های شهری که از طریق روان آبها به آن سرازیر شده با مشکلاتی مواجه است.

وی خاطرنشان کرد: در کوتاه ترین زمان ممکن؛ مشکلات ساختمان آسیب دیده دانشگاههای آزاد آق قلا و گمیشان را برطرف می کنیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست