• تاریخ: 2015-02-28
  • شناسه خبر: 2050
  • 772 بازدید

خالدنبی قطب بزرگ مذهبی و گردشگری است

ارکین نیوز-فرماندار کلاله در جلسه با هیئت امناء حضرت خالد بن سنان (ع) ملقب به خالد نبی گفت : خالدنبی قطب بزرگ مذهبی و گردشگری نتها منطقه بلکه کشور است و باید از این پتانسیل و مرکز بزرگ مذهبی و گردشگری برای ایجاد مکان امن ...

jalase kh
ارکین نیوز-فرماندار کلاله در جلسه با هیئت امناء حضرت خالد بن سنان (ع) ملقب به خالد نبی گفت : خالدنبی قطب بزرگ مذهبی و گردشگری نتها منطقه بلکه کشور است و باید از این پتانسیل و مرکز بزرگ مذهبی و گردشگری برای ایجاد مکان امن و مناسب برای زوار و گردشگران و مردم منطقه ایجاد کرد .

برزگر با اشاره به اهمیت این بقعه متبرکه گفت : هیات امناء این مرکز بزرگ باید با همدلی یکدیگر نسبت به توسعه و گسترش جایگاه این منطقه اقدام کنند .

حمیدزاده رئیس هیات امناء بقعه با اشاره به مشکلات و مسایل حاشیه ای در توسعه این بقعه گفت : برنامه های خوبی را با همکاری سایر اعضا برای توسعه آرامگاه برنامه ریزی کردیم که همکاری و مساعدت فرمانداری را می طلبد .

در ادامه اعضای هیئت امنا خالد نبی نقطه نظرات خود پیرامون مسایل و مشکلات آرامگاه ارائه کردند و خواستار تسریع در رفع مسایل شدند .

مقبره حضرت خالد بن سنان عبسی ملقب به خالد نبی (ع) در روستای تمران از توابع بخش مرکزی واقع شده که سالیانه زوار و گردشگران بسیاری برای زیارت و تماشای مناظر تپه ماهوری و لاله خیز آن به این منطقه می آیند .
وب سایت حضرت خالدنبی

  • ناصر - 2015-02-28 در 10:30 ب.ظ

    سلام.از مکانهای دیدنی حالت جان هم مطالب و عکس هایی بزارید

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست