• تاریخ: 2015-03-30
  • شناسه خبر: 2862
  • 2,399 بازدید

جشنواره نوروزی فرهنگ اقوام شهر آق قلا از نگاه دیگر

ارکین نیوز – امسال در استان گلستان جشنواره های نوروزی متعددی در شهرهای مختلف در حال برگزاری است و شاید بتوان گفت نوروز سال ۹۴ ، سال جشنواره های بومی و محلی است. در خبرها برگزاری جشنواره های نوروزی در شهرهای گمیشان ...

11dd0a7fe5e38fbd7945
ارکین نیوز – امسال در استان گلستان جشنواره های نوروزی متعددی در شهرهای مختلف در حال برگزاری است و شاید بتوان گفت نوروز سال ۹۴ ، سال جشنواره های بومی و محلی است.
در خبرها برگزاری جشنواره های نوروزی در شهرهای گمیشان ، سیمین شهر ، بندر ترکمن ، گنبد و آق قلا رسانه ای شده است ولی آنچه که جشنواره نوروزی فرهنگ اقوام شهرستان آق قلا را از سایر جشنواره ها متمایز کرده است ، استقبال بی نظیری است که مردم از این جشنواره به نمایش گذاشتند.
جشنواره نوروزی فرهنگ اقوام شهر ستان آق قلا که برای اولین بار در حال برگزاری است ، توانسته است گردشگران زیادی را از شهرهای اطراف و سایر استان های کشور و حتی کشورهای خارجی به خود جذب کند و مورد استقبال مسئولین و نهادهای عالی رتبه استان و کشور نیز قرار گرفته است و روزی نیست که چند مسئول دولتی از جشنواره دیدن نکند و حتی فرماندارهای سایر شهرها نیز جهت بازدید از این جشنواره حضور پیدا کردند.
مسئولین نیز عظمت این حضور پرشور مردمی را درک کردند و بنا به گفته فرماندار آق قلا در فکر احداث دهکده دائمی گردشگری در این منطقه هستند بنابراین کارشناسان و اهل فن به ویژه صاحب نظران اهل فرهنگ و هنر وظیفه دارند ایده ها و طرح های خود را جهت ایجاد دهکده دائمی گردشگری در شهر آق قلا ارائه کنند تا در توسعه و گسترش شهر آق قلا نقشی را ایفا نمایند.
۲۰۱۵۰۳۲۵_۱۲۰۸۱۳

۲۰۱۵۰۳۲۵_۱۱۳۱۲۶

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست