• تاریخ: 2015-04-26
  • شناسه خبر: 3461
  • 961 بازدید

جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش گلستان

ارکین نیوز- اداره کل آموزش و پرورش گلستان روز یکشنبه از جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۵ – ۹۴ در شهرستان های مختلف این استان خبر داد. این اداره کل در اطلاعیه ای شرایط و ضوابط ثبت نام علاقمندان را اعلام و از آنان خ ...

81584933-6411694
ارکین نیوز- اداره کل آموزش و پرورش گلستان روز یکشنبه از جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۵ – ۹۴ در شهرستان های مختلف این استان خبر داد.

این اداره کل در اطلاعیه ای شرایط و ضوابط ثبت نام علاقمندان را اعلام و از آنان خواست که تا پانزدهم اردیبهشت امسال نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

در این اطلاعیه از علاقمندان خواسته شده برای ثبت نام به مدیریت های آموزش و پرورش شهرستان های دارای سهمیه مراجعه نمایند.

به گزارش ایرنابراساس بخشنامه جذب سرباز معلم، در بکارگیری افراد، ارتباط رشته تحصیلی با رشته تدریس باید رعایت شود و از مشمولین واجد شرایط دارای برگه آماده به خدمت ثبت نام می شود.

در این خصوص داوطلبان باید از سلامت کامل جسمی و روحی و روانی متناسب با شغل معلمی برخوردار باشند (به تأیید اداره کل آموزش و پرورش) و برگه آماده به خدمت پذیرفته شدگان باید ممهور به مهر انجام واکسیناسیون باشد.

هم اینک افزون بر ۲۸۰ هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی در مدارس شهری و روستایی استان گلستان مشغول فراگیری علم و دانش هستند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست