• تاریخ: 2015-04-30
  • شناسه خبر: 3586
  • 671 بازدید

ایجاد کمپ و حمایت از پروژه های گردشگری در سد وشمگیر آق قلا

ارکین نیوز-مدیر میراث فرهنگی شهرستان آق قلا بر حفاظت از آثار باستانی و طبیعی شهر انبارالوم و بخش وشمگیر و همچنین اطلاع رسانی مطلوب جذابیت های تاریخی و طبیعی این منطقه تاکید کرد. مدیر میراث فرهنگی شهرستان آق قلا بر حفاظت ...

images
ارکین نیوز-مدیر میراث فرهنگی شهرستان آق قلا بر حفاظت از آثار باستانی و طبیعی شهر انبارالوم و بخش وشمگیر و همچنین اطلاع رسانی مطلوب جذابیت های تاریخی و طبیعی این منطقه تاکید کرد.

مدیر میراث فرهنگی شهرستان آق قلا بر حفاظت از آثار باستانی و طبیعی شهر انبارالوم و بخش وشمگیر و همچنین اطلاع رسانی مطلوب جذابیت های تاریخی و طبیعی این منطقه تاکید کرد.

علیرضا شریعتی در نشستی با بخشدار وشمگیر اظهار کرد: با توجه به وجود آثار تاریخی و باستانی در این منطقه همچون سد وشمگیر، می توان با اطلاع رسانی مطلوب ضمن جلب و جذب گردشگر از تعرض به این آثار جلوگیری کرد.

وی همچنین بر همکاری دستگاه های مرتبط با فعالیت های اداره در راستای ایجاد کمپ و حمایت از پروژه های گردشگری در سد وشمگیر اشاره داشت و افزود: با فراهم ساختن زیرساخت های مطلوب گردشگری در این محوطه های تاریخی و طبیعی می توان ضمن فراخواندن مسافران محلی و بومی نسبت به ایست مسافران عبوری نیز اقدام نمود.
صحرانیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست