• تاریخ: 2015-01-19
  • شناسه خبر: 780
  • 634 بازدید

ایجاد نوآورى در اجرای برنامه هاى دهه مبارک فجر امسال ضروری است

ارکین نیوز- کارشناس روابط عمومی و مسئول کمیته تیلیغات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان آق قلا نیز در این جلسه ضمن بیان شرح وظایف اعضای کمیته اضافه کرد: دهه فجر فرصت بسیار مناسبی است تا روابط عمومی ها بتوان خدمات و اقدا ...

1421643348_img_8628
ارکین نیوز- کارشناس روابط عمومی و مسئول کمیته تیلیغات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر شهرستان آق قلا نیز در این جلسه ضمن بیان شرح وظایف اعضای کمیته اضافه کرد: دهه فجر فرصت بسیار مناسبی است تا روابط عمومی ها بتوان خدمات و اقدامات انجام شده در دولت و نظام را به مردم بازگو کرد .

کمال ناصری با تاکید بر ایجاد نوآورى در اجرای برنامه هاى دهه مبارک فجر امسال افزود: اجرای برنامه های ویژه دهه مبارک فجر در شهرستان نیازمند ایجاد تغییرات در حوزه محتوایی و نرم افزاری است و روابط عمومی ها در جهت تحقق این امر نقش مهمی دارند.

کارشناس روابط عمومی فرمانداری آق قلا تاکید کرد: اجرای برنامه های تکراری و بدون محتوا در این ایام می تواند اثرات منفی را بر مخاطبان خود داشته باشد و از دستگاه های اجرایی انتظار می رود راهکارهای مناسبی را در زمینه اجرای برنامه های به روز، مفید و سازنده در دهه مبارک فجر ارائه کند.

گفتنی است در پایان جلسه علاوه بر تصویب ۱۵ مصوبه جهت برگزاری باشگوه ایام دهه فجر مقرر گردید دو برنامه شاد و مفرح در دهه مبارک فجر در شهرستان آق قلا اجرا شود./فرمانداری آق قلا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست