• تاریخ: 2015-06-20
  • شناسه خبر: 5143
  • 1,020 بازدید

انجمن صنفی روزنامه نگاران گلستان : درگذشت آخوند نظری، ضایعه ای بزرگ برای استان است

ارکین نیوز – انجمن صنفی روزنامه نگاران استان گلستان با صدور اطلاعیه ای؛ درگذشت عالم ربانی و مجاهد نستوه آخوند «یارمحمد نظری» را به مردم استان، روزنامه نگاران گلستان و اصحاب رسانه اهل سنت تسلیت گفت. در این اطلاعیه؛ ...

images
ارکین نیوز – انجمن صنفی روزنامه نگاران استان گلستان با صدور اطلاعیه ای؛ درگذشت عالم ربانی و مجاهد نستوه آخوند «یارمحمد نظری» را به مردم استان، روزنامه نگاران گلستان و اصحاب رسانه اهل سنت تسلیت گفت.
در این اطلاعیه؛ آمده است: خبر درگذشت عالم ربانی و مجاهد نستوه «یارمحمد نظری» که عمر گرانقدر خویش را صرف تربیت شاگردانی فاضل و ترویج دین مبین اسلام نمود، موجب حزن و اندوه فراوان گردید.
این اطلاعیه می افزاید: این عالم بزرگوار از چهره‌های اثرگذار و یاران صمیمی نظام و از وفاداران صدیق نماینده امام(ره) و مقام معظم رهبری بود که در همه‌ی عرصه‌های مهم انقلاب شجاعانه نقش‌‌آفرینی می کرد.
در اطلاعیه انجمن صنفی روزنامه نگاران استان گلستان، تصریح شده است: ایشان الگویی ماندگار از یک عالم نیکنام و خدوم بود که عمری را در خدمت به اسلام و مسلمین سپری کرد و منشأ خدماتی ارزشمند و اثر گذاری بود.
در این اطلاعیه با تاکید بر نقش سازننده و برجسته ی آخوند نظری، آمده است: درگذشت این عالم ربانی و مجاهد نستوه که ضایعه ای بزرگ برای استان محسوب می شود را به مردم شریف استان گلستان، روحانیون شیعه و سنی و روزنامه نگاران استان گلستان وخصو صاً اصحاب رسانه اهل سنت تسلیت گفته و علو درجات و غفران الهی برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای بیت معزز آن عالم جلیل القدراز درگاه ایزد منان مسالت داریم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست