• تاریخ: 2015-07-01
 • شناسه خبر: 5577
 • 2,319 بازدید

انتشار ویژه نامه استاد مرحوم یارجان آخوند توسط ارکین نیوز

ارکین نیوز- ویژه نامه عالم و روحانی بزرگ ترکمن استاد مرحوم یار محمد آخوند نظری توسط سایت ارکین نیوز در روز عید فطر منتشر خواهد شد. مدیریت سایت ارکین نیوز در نظر دارد با همکاری روحانیون صاحب قلم ، اساتید بزرگوار و اندیشمن ...

IMG_2015062026dd8141-415x260
ارکین نیوز- ویژه نامه عالم و روحانی بزرگ ترکمن استاد مرحوم یار محمد آخوند نظری توسط سایت ارکین نیوز در روز عید فطر منتشر خواهد شد.
مدیریت سایت ارکین نیوز در نظر دارد با همکاری روحانیون صاحب قلم ، اساتید بزرگوار و اندیشمندان و تمامی کسانی که در زمینه استاد مرحوم یار محمد آخوند نظری آثاری از جمله مقاله ، شعر و یا نثر کوتاه ، خاطره یا دلنوشته ای دارند و یا عکس منحصر بفردی از آن مرحوم به یادگار دارند ، ویژه نامه ای را با بیش از ۵۰۰۰ تیتراژ و به صورت رنگی منتشر نمایید .
گفتنی است این ویژه نامه با تایید مدیر حوزه علمیه قره بلاغ حاج امجد آخوند نظری و با همکاری روابط عمومی حوزه تهیه شده و در روز مراسم عید فطر در روستای قره بلاغ توزیع خواهد شد.
از تمامی کسانی که علاقمند علاوه بر درج اثر در این ویژه نامه ، نسبت به درج تبلیغات جهت تامین بخشی از هزینه های این ویژه نامه سایت ارکین نیوز را یاری برسانند و یا مایل به کمک های مالی برای انتشار این ویژه نامه هستند با آقای تانی کاظمی پور مدیر سایت به شماره ۰۹۳۰۷۵۰۴۶۴۶ تماس حاصل نمایند.
لازم به ذکر است آثاری ارسالی تماما در صورت تایید شورای حوزه علمیه قره بلاغ در سایت و هم در ویژه نامه درج خواهد شد.

 • jahan - 2015-07-14 در 9:45 ق.ظ

  با سلام
  یکدلنوشته داشتم برای مرحوم استاد نظری ،چطور میتونم براتون بفرستم ؟آدرس ایمیل تون رو ندارم .
  اگر راهنمایی کنید ممنون میشوم.
  با سپاس

  با سلام . از طریق شماره وایبری که در سایت نوشته شده یا با تماس با شماره آقای کاظمی که در بالای صفحه اومده و با هماهنگی وی می توانید ارسال کنید.
  با تشکر.مدیریت سایت ارکین نیوز

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست