• تاریخ: 2016-06-29
  • شناسه خبر: 18935
  • 554 بازدید

امام جمعه گمیشان: راهپیمایی قدس به معنای احیای ارز‌ش‌ها و ظلم ستیزی‌ است

ارکین نیوز-امام جمعه اهل سنت شهرستان گمیشان گفت: راهپیمایی روزجهانی قدس به معنای احیای ارزش ها و فرهنگ اسلامی است و نمادی در ظلم ستیزی و مبارزات ضد صهیونیستی محسوب می‌شود. حاج آخوند بهرام گلدی نبوی نژاد ضمن دعوت از آحاد ...

ارکین نیوز-امام جمعه اهل سنت شهرستان گمیشان گفت: راهپیمایی روزجهانی قدس به معنای احیای ارزش ها و فرهنگ اسلامی است و نمادی در ظلم ستیزی و مبارزات ضد صهیونیستی محسوب می‌شود.

حاج آخوند بهرام گلدی نبوی نژاد ضمن دعوت از آحاد مردم منطقه برای شرکت در راهپیمایی این روز، اضافه کرد: قدس یک کلمه بین‌المللی اسلامی است و این مناسبت روزی است که مردم ایران به همراه ملت های مشتاق و مسلمان، حرف حقی را فریاد می کند، حرفی که استکبار برای پنهان کردن آن و حذف فلسطین از نقشه جهانی افزون بر ۶۰ سال تلاش کرد.

مدیر و مدرس حوزه علمیه نعمانیه گمیش تپه ادامه داد: روز قدس روز حکومت اسلامی و هنگامه ای است که باید در سراسر کشورها پرچم اسلام برافراشته شده و ابرقدرتها متوجه شوند که دیگر نمی توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند.

حاج آخوند نبوی نژاد ادامه داد: مسلمین نباید اجازه دهند که قدرت های دیگر در ممالک آنها دخالت کنند و در روز قدس، ملت ها باید به حکومت هایی که خائن هستند، هشدار دهند.

این روحانی اهل سنت اضافه کرد: نام فلسطین همیشه در تاریخ زنده است، روز قدس یکی از برجسته ‌‌‌‌‌ترین یادگارهای امام خمینی (ره) و نشانه‌‌‌‌‌ دلبستگی انقلاب و ملت ما به ماجرای قدس شریف و فلسطین است.

آخوند نبوی نژاد افزود: خیلی از حکومت ها و سیاست مداران می خواستند مساله‌‌‌‌‌ فلسطین فراموش شود و فقط ایستادگی جمهوری اسلامی نقشه آنها را خنثی کرد.

گمیشان با جمعیت ۶۷هزار نفری در شمال غربی استان گلستان ،در حاشیه شرقی دریای خزر و همسایگی کشور ترکمنستان قرار دارد، بیشتر ساکنان این شهرستان را هموطنان ترکمن تشکیل می دهند.
ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست