• تاریخ: 2016-06-10
  • شناسه خبر: 18441
  • 420 بازدید

افتتاح ۲ مرکز تخصصی ابریشم و زیورآلات ترکمن تا پایان سال

ارکین نیوز – معاون صنایع دستی استان گلستان، در رابطه با اقدامات اداره کل میراث، صنایع دستی و گردشگری استان برای توسعه صنایع دستی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: سال گذشته مرکز تخصصی ابریشم در شهرستان ...

ارکین نیوز – معاون صنایع دستی استان گلستان، در رابطه با اقدامات اداره کل میراث، صنایع دستی و گردشگری استان برای توسعه صنایع دستی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در گرگان اظهار کرد: سال گذشته مرکز تخصصی ابریشم در شهرستان رامیان افتتاح شد تا پایان سال جاری افتتاح مرکز تخصصی ابریشم در مینودشت و افتتاح مرکز تخصصی زیورآلات ترکمن را در دست اجرا خواهیم داشت.

سارا اخوت با بیان اینکه گردشگری یکی از محورهای توسعه استان است که در این بخش صنایع دستی نقش مهمی را در جذب توریست ایفا می‎کند به برنامه‎های اداره میراث در رابطه با دسترسی گردشگران به بازارهای صنایع دستی اشاره کرد و گفت: سال ۱۳۹۴ بازارچه دائمی صنایع دستی در گرگان افتتاح شد و در راستای توسعه صنایع دستی گلستان بازارچه‎های دائمی صنایع‎دستی در تمام شهرستان‎های استان ایجاد می‎شود. همچنین تا سال گذشته در ایام تابستان بازارچه موقت صنایع دستی تنها در گرگان ایجاد می‎شد اما امسال با رایزنی‎های انجام شده بازارچه موقت صنایع دستی در تمام شهرستان‎های استان بعد از ماه مبارک رمضان ایجاد خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست