• تاریخ: 2018-12-15
  • شناسه خبر: 27552
  • 770 بازدید

استاندار گلستان:یک میلیارد تومان برای مجموعه سوارکاری آق قلا اختصاص میابد

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به اینکه یک میلیارد تومان برای تجهیز جایگاه تماشاگران مجموعه سوار کاری شهرستان آق قلا در نظر گرفته خواهد شد، اظهار کرد: این مبلغ از محل اعتبارات استانی برای این مجموعه در نظر گرفته شده ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان با اشاره به اینکه یک میلیارد تومان برای تجهیز جایگاه تماشاگران مجموعه سوار کاری شهرستان آق قلا در نظر گرفته خواهد شد، اظهار کرد: این مبلغ از محل اعتبارات استانی برای این مجموعه در نظر گرفته شده است.
به گزارش خبرنگار ارکین نیوز،دکتر سید مناف هاشمی بعدازظهر امروز ۲۳ آذر در مجموعه سوارکاری شهرستان که مهندس هزار جریبی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت ضمن تقدیر از خانواده موحد، تصریح کرد:جشن سوارکاری یکی از افتخارات منطقه ترکمن صحرا است که هر ساله در شهرهای آق قلا،گنبد و بندر ترکمن برگزار می شود.
وی افزود: سال آینده بتوانیم جایگاه تماشاگران این مجموعه را در شان مردم این شهرستان با همکاری نمایندگان مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی احداث کنیم.
استاندار گلستان در قسمت دیگری از سخنان خود به مشکل پیست مجموعه سوارکاری شهرستان آق قلا اشاره کرد و خاطر نشان کرد:از محل منابع شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی کشور نیز کمکهایی را برای این مجموعه دریافت خواهیم کرد.
دکتر هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود استفاده از ظرفیت خیرین را مهم و ضروری دانست و بیان کرد: هریک از شهرستاهای استان در یک رشته ورزشی خاصی که قهرمانان بنامی دارند از جمله فوتبال، والیبال ، بسکتبال و…فعالیت کنند تا باعث کاهش آسبهای اجتماعی آن شهرستان شود.
وی با اشاره به اینکه در صورت تجهیز روشنایی این مجموعه می توان این مسابقات را زیر نور برگزار کرد، افزود: اگر این مجموعه به بخش خصوصی واگذار شود می توان از ظرفیت این بخش در تجهیز سکوی تماشاگران و همچنین رفع مشکل پیست سوارکاری شهرستان آق قلا استفاده کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست