• تاریخ: 2018-04-11
  • شناسه خبر: 25855
  • 355 بازدید

استاندارگلستان:خیرین مدرسه ساز ایثارگران عرصه علم و دانش هستند

ارکین نیوز-استاندار گلستان در دیدار با خیر مدرسه ساز گلستانی اظهار کرد: خیرین مدرسه ساز، ایثارگران عرصه علم و دانش هستند چرا که از اموال خویش در راستای اشاعه علم آموزی و دانش اندوزی می گذرند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ...

ارکین نیوز-استاندار گلستان در دیدار با خیر مدرسه ساز گلستانی اظهار کرد: خیرین مدرسه ساز، ایثارگران عرصه علم و دانش هستند چرا که از اموال خویش در راستای اشاعه علم آموزی و دانش اندوزی می گذرند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر سید مناف هاشمی در دیدار خیّر مدرسه ساز ایرانی مقیم خارج از کشور گفت: معلمان در آموزش و پرورش ایثارگران عرصه علم و خیّرین ایثارگران عرصه مال و دارایی خود هستند و هر دوی اینها مکمل یکدیگرند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به خیرین ورزشی ساز کشور اشاره کرد و افزود: در سال ۹۴ با آغاز به کار مجمع خیرین ورزش کشور ۱۸۰ میلیارد تومان در زمینه احداث استادیوم و مکانهای ورزشی توسط این مجمع هزینه شده است.

استاندار گلستان تصریح کرد:در استانهای دیگر شورای خیرین ورزش فعالند و هزینه های خوبی انجام دادند که انشاالله در گلستان هم به زودی برای این کار نیک و خیر اقداماتی صورت بگیرید.

لازم به ذکر است که مدرسه شش کلاسه روستای کریم آباد گرگان با هزینه ۳۵۰میلیون تومان توسط این خیر و ۲۲۰ میلیون تومان هم از طرف نوسازی مدارس استان افتتاح شده است.

همچنین در این مراسم با هدایایی از این بانوی خیّر تقدیر شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست