• تاریخ: 2018-02-14
  • شناسه خبر: 25455
  • 423 بازدید

آلاچیق های سایت گردشگری مختومقلی فراغی افتتاح شد

ارکین نیوز-آلاچیق های سایت گردشگری مختومقلی فراغی با حضور جمعی از مسوولین شهرستان مراوه تپه افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری شهرستان مراوه تپه، با حضور کوسه غراوی نماینده مردم شهرستا ...

ارکین نیوز-آلاچیق های سایت گردشگری مختومقلی فراغی با حضور جمعی از مسوولین شهرستان مراوه تپه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری شهرستان مراوه تپه، با حضور کوسه غراوی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ، مدیر میراث فرهنگی و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی آلاچیق های سایت گردشگری مختومقلی فراغی افتتاح شد..

کوسه غراوی در آیین افتتاح ضمن تشکر از فرماندار، اداره میراث فرهنگی و دهیاری آق تقه ، از اعتبارات تخصیص یافته ازاداره کل میراث فرهنگی و گردشگری به مختومقلی فراغی جهت پیگیری فازهای بعدی مطالبی را بیان کرد و گفت: در روزهای آتی پیمانکاران جهت ساخت وساز این مجموعه مشخص شوند و نسبت به ساخت و ساز هر چه سریعتر اقدام نمایند.

فرماندار نیز از تلاش و کوشش نماینده مجلس برای جذب اعتبارات شهرستان تشکر کرد و ارتباط و همدلی مدیران با نماینده مجلس را یکی از مقوله های مهم در جذب اعتبارات برای ادارات وشهرستان عنوان کرد.

در پایان محمد نظر بهادر مدیر میراث فرهنگی شهرستان نیز از حضور تمام مسولین تقدیر وتشکر.وخواستار همکاری بیشتر جهت رفع مشکلات آرامگاه مختومقلی فراغی کردند .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست