• تاریخ: 2015-01-24
  • شناسه خبر: 930
  • 3,642 بازدید

آخوند طعنه:چرا افراد کراکی ازدواج می کنند

ارکین نیوز – حاج تاج محمد آخوند طعنه از روحانیون شاخص آق قلا در جمع نمازگزاران مسجد محمد رسول ا… (ص) شهر آق قلا گفت:چرا افراد کراکی ازدواج می کنند  چرا آن ها  آگاهانه دختر مردم را بدبخت می کنند ، الان در هر م ...

۲۰۱۵۰۱۲۳_۱۹۲۱۰۲

ارکین نیوز – حاج تاج محمد آخوند طعنه از روحانیون شاخص آق قلا در جمع نمازگزاران مسجد محمد رسول ا… (ص) شهر آق قلا گفت:چرا افراد کراکی ازدواج می کنند  چرا آن ها  آگاهانه دختر مردم را بدبخت می کنند ، الان در هر ماه چندین طلاق در آ ق قلا ثبت می شود که مهمترین عامل آن کراکی بودن افراد هستند.

وی اضافه کرد: افراد کراکی مرد نیستند . افراد کراکی با زن هیچ فرقی ندارد ، ناموس و عزت ندارند ، مصرف این مواد از تریاک هم خطرناک تر است این چیزا هستند که جامعه ما را به قهقرا کشانده است.

۲۰۱۵۰۱۲۳_۱۹۲۲۳۸

آخوند طعنه در بخش دیگری از سخنانش اضافه کرد:لباس ما رفت ، زبان مادری ما دارد از بین می رود ، گذشتگان ما همیشه هشدار می دادند اگر قومی لباس خود را از دست بدهد و زبان خود را نیز از دست بدهد قطعا دین خود را هم از دست خواهد داد.

این روحانی برجسته ترکمنصحرا افزود: امروزه در مراسمات عروسی ما ” رقص نور” مد شده است که افراد محرم و نامحرم در یک فضای تاریکی به رقص و پایکوبی می پردازند . رقص نور آبروی و شخصیت ترکمن ها را برده است . من قسم نمی خورم ولی مطمئن هستم افرادی که در این مراسمات شرکت می کنند و یا تدارک می بینند قطعا در آتش دوزخ گرفتار خواهند شد.

گفتنی است مسجد محمد رسول ا… (ص) واقع در خیابان استاندارد فاز کارکنان دولت شهر آق قلا در آخرین جمعه هرماه مراسم سخنرانی مذهبی با حضور اساتید برجسته ترکمن صحرا برگزار می کند.

  • ناصر توسلی - 2015-01-24 در 10:02 ق.ظ

    « افراد کراکی با زن هیچ فرقی ندارد، ناموس و عزت ندارند »؟!!! واقعا متاسف بابت این نظر آخوند طعنه و مردمی که به سخنان او گوش می دهند. یک کراکی از لحاظ پزشکی یک بیمار می باشد و این بیماری قابل درمان است و اگر این بیمار معالجه نشود یک مرده متحرک در جامعه محسوب می شود. حال سوال این است که آیا زنان و دختران ترکمن ناموس ندارند ؟!!! زنان دختران ترکمن هیچ فرقی با کراکی ها ندارند ؟؟؟

    • دوست ناصر - 2015-01-28 در 2:09 ب.ظ

      واقعا درست فرمودید. جمله ی کراکی با زن هیچ فرقی ندارد، ناموس و عزت ندارند ، اشتباه و توهین آمیزه.باید از خانمها عذرخواهی کنند.خب کراکی بی غیرته ولی دلیل نمیشه با مادران خواهران همسران و دختران مقایسه بشن.خود این آقا از آسمون که نیفتاده.حتمن مادری دارن.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست